Ana Sayfa Gündem Melomania yine kazandırdı

Melomania yine kazandırdı

Melomania Şarkı Yarışması kapsamında yüzlerce Türkçe ve yabancı şarkıyı dinleyenler arasında en fazla doğru bilerek, en yüksek puanı toplayan 5 kişi ödül sahibi oldu.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Melomania yine kazandırdı

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in müzik bilgisine güvenenleri yarıştırdığı ‘Melomania’ hem eğlendirdi, hem kazandırdı.

Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri, Melomania Şarkı Yarışması ile eğlenirken, birbirinden güzel hediyeler kazanmaya devam etti, bu yıl 5 kişi daha ödül sahibi oldu.

Yüzlerce Türkçe ve yabancı şarkı dinleyerek, eğlenceli yarışmaya katılan Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler arasında en yüksek puana ulaşan 5 kişiödül sevincini yaşadı.

Yarışmada birinci gelen Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterisiiPhone 6 akıllı telefon kazanırken, 4 Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterisi de Golden TulipHotel’de 1 gece 2 kişilik konaklama imkanına sahip oldu.

Ödüllerini aldılar

Ne kadar doğru tahmin yaparsa, o kadar çok puan kazanma şansı yakalayan katılımcılar,ödüllerini aldılar. 40 gün süren ve yoğun katılım olan yarışmanın1’inciliğini Ersem Yağtuğ elde etti. Yağtuğ, Kuzey Kıbrıs Turkcell’deniPhone 6 cep telefonu kazanırken, Mubeccel Nalbantoğlu 2’inci, Handan Yamak 3’üncü, Elvan Gümüşören 4’üncü, Şenal Birinci de5’inci oldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık