Ana Sayfa Microsoft bulutu iki katına çıkardı

Microsoft bulutu iki katına çıkardı

Microsoft, ücretsiz OneDrive bulut depolama hizmetinin kapasitesini tüm aboneler için 7 GB'dan 15 GB'a çıkardığını duyurdu.

Giriş Tarihi: 24 Haziran 2014 Salı 16:55
Microsoft bulutu iki katına çıkardı

Microsoft açıklamasına göre, OneDrive ile kullanıcılara değer verdikleri fotoğrafları, videoları, belgeleri ve diğer tüm dosyaları saklayabilecekleri ve kolayca paylaşabilecekleri güvenli bir depolama alanı sunan Microsoft, hizmetle sunulan ücretsiz depolama kapasitesini artırdığını duyurdu. Bundan böyle tüm OneDrive aboneleri 7 GB yerine 15 GB ücretsiz depolama alanından faydalanabilecek.

Ayrıca Office 365 aboneleri, yakında Office 365 aboneliğiyle birlikte 1 TB OneDrive depolama alanına kavuşacaklar. Bu sayede dizüstü bilgisayarlarındaki, akıllı telefonlarındaki ve tabletlerindeki uygulamalarla dünyanın en popüler üretkenlik yazılımı Office'in gücünden faydalanırken, muazzam bir depolama alanına inanılmaz düşük bir fiyata sahip olma şansı yakalayacaklar. Öte yandan daha fazla depolama alanı isteyen ve Office 365 aboneliğine ihtiyacı olmayan kullanıcılar, çok daha uygun fiyatlara aylık depolama alanı satın alabilecekler.

Açıklamada yer verilen bilgilere göre OneDrive fiyatlandırma ve kapasite değişimine dair tüm güncellemeler Temmuz ayından itibaren geçerli olacak. Mevcut abonelerin ek bir işlem yapmasına gerek kalmadan indirimler otomatik olarak planlarına yansıyacak.

- "Office 365 aboneleri, 1 TB boyutunda depolama alanından faydalanabilecek"

Microsoft Türkiye Windows Ürün Müdürü Leylim Erenel, konuya ilişkin, "Hayatınızın akışında yeni anılar oluştukça ve değerli içerikler biriktikçe, tüm dosyalarınızı bir arada tutmak için ihtiyacınız olan alanın da gittikçe büyüdüğünün farkındayız" ifadelerini kullandı.

Erenel, bu nedenle Microsoft olarak, kullanıcıların değer verdikleri fotoğrafları, videoları, belgeleri ve diğer dosyaları tek bir yerde güvenle ve kolayca erişebileceği şekilde saklamasına olanak sağlayan OneDrive depolama hizmetinde ücretsiz depolama alanını artırdıklarını belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık