Ana Sayfa Magazin Myra Gold ile alyansın en özeli

Myra Gold ile alyansın en özeli

Alyans denilince akla gelen ilk şey; sizin için özel bir günün olduğu! Söz, nişan veya evlilik durumu söz konusuysa; alyanslar çıkıyor ön plana. Böyle özel günlerde gelin ve damat adaylarına alyans yüzük alınması gerekiyor. İlişkilerinin resmi bir hal aldığına, artık ciddi bir yola girdiklerine en büyük kanıt da işte bu alyans yüzükler oluyor.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2017 Salı 14:28
Myra Gold ile alyansın en özeli

Bazı çiftler aynı alyans modellerini tercih ederken; bazıları farklı modeller beğenip, o şekilde kullanmayı tercih ediyorlar. Bazıları alyansın ham maddesi olarak altın tercih ederken, bazıları da gümüşten yana tercihte bulunuyorlar. Bu durum, tamamen çiftlerin zevkine kalmış oluyor.

Bazı çiftler sadece söz günü alyans takıp, onunla evliliğe kadar giderken; bazıları da söz günü sadece bir alyans takılan gelin hanımın parmağına, nişanda bir de tektaş veya beştaş ekleyerek gösterişi artırıyorlar.

Peki, bu özel günlerin simgesi olan alyans yüzükler alınırken, hangi konularda özen gösterilmeli?

Alyans Alırken Özen Gösterilmesi Gereken Konular

Alyanslar, özel günlerinizi taçlandıran, unutulmaz kılan nadide eserlerdir. Bu nedenle seçim yaparken sadece model seçimi yapmak, çok yanlış olacaktır. Alyansın kalitesine de dikkat ederek alışveriş yapmak gerekir.

✓     Bu konuda ilk uyarı; alyans alacağınız yeri iyi seçmeniz yönünde! Sertifikaya sahip, güvenilir bir firmadan alışveriş yapmanız oldukça önemli. Alyans konusunda adını duyurmuş bir firma tercih etmeniz de bir o kadar önemli. Hatta sadece satış değil, aynı zamanda alyansın üretimini de yapan firmalardan alışveriş yapmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

✓     Alyans alırken yüzüğün parmağınıza göre olanını seçin. Ayrıca parmağınıza bir ömür boyu rahatlıkla takabileceğiniz, rahatsızlık vermeyen bir yüzük olmasına da özen gösterin.

✓     Alyanslar zaman zaman bakıma ve parlatılmaya ihtiyaç duyar. Böyle zamanlarda bakımını siz yapacaksınız eğer, çok ince ve detaylı işlenmiş alyans modellerinden uzak durun. Zira sadece sabunlu suyla bunları temizlemek oldukça zor olacaktır. Ayrıca diş ipiyle vs. bir hayli uğraşmanız gerekecektir ki; bu kadar ayrıntılı yüzük temizliğinde çok da başarılı olacağınızı düşünmeyin.

✓     Altın bir alyans alacak olsanız da gümüş bir alyans alacak olsanız da; kalite açısından ayarına dikkat edin. Zira altının kalitesini de gümüşün kalitesini de, kaç ayar olduğu gösterir.

Klasik Alyans mı, Modern Alyans mı?

Bazı çiftler klasik tarz alyansları tercih ederken bazıları da modern alyans modelleri arasından seçim yapıyorlar. Bu aslında tamamen çiftlerin zevkine ve seçimine kalmış bir durum. Modayla pek ilgilenmeyen, daha çok klasik eşyalardan vs. hoşlanan gençler, klasik alyans kullanıyorlar. Fakat modaya her anlamıyla ayak uydurmaya çalışan gençler, modern alyans modellerini tercih ediyorlar. Yani kalite bakımından hiçbir fark olmadığı sürece, her ikisi de tercih edilebilir.

Alyans Yüzükte Kalite: “Myra Gold”

Alyans yüzük alınacak yerin iyi seçilmesi gerektiğini, güvenilir bir yer olması gerektiğini biliyorsunuz. Peki, bu konuda hangi firma sizin için en güvenilir olabilir?

Alyans yüzük alışverişinde güvenilirliği ile birbirinden güzel model çeşitleriyle ve sizleri memnun edecek bir sürü özelliğiyle; Myra Gold’ u tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin online kuyumcusu olan Myra Gold, sizleri yormamak ve memnun etmek için, siparişinizi kapınıza kadar gönderiyor.

Bir alyans yüzükte olması gereken tüm özellikler, bu firmanın modellerinde yer alıyor. Üstelik isteyen çiftlerin yüzüklerinin içine günün tarihi ve birbirlerinin isimleri de yazılıyor.

Siz de Myra Gold kalitesiyle tanışmak ve firmanın birbirinden güzel alyans modellerini görüp incelemek isterseniz; https://www.myragold.com/soz-nisan-alyansi_181.htmadresini kullanabilir, buradan online olarak sipariş verebilirsiniz.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık