Ana Sayfa Magazin Neler paylaşıyorlar?

Neler paylaşıyorlar?

Teknoloji ilerledikçe insanların sanal hayata olan bağımlılığı giderek artıyor. Dünyada milyonlarca kişi Facebook, Twitter ve benzeri sosyal paylaşım siteleri ve bu ağlar üzerinden yürüttükleri arkadaşlıklarına bağımlı duruma geldi. Pek çoğumuz sosyal paylaşım sitelerinde saatlerce vakit harcıyor ve neredeyse yaptığımız her aktivitenin fotoğrafını paylaşıyoruz.

Giriş Tarihi: 8 Kasım 2012 Perşembe 19:13
Neler paylaşıyorlar?

Orhan İSMAİLOĞLU

 

KIBRIS Magazin Servisi olarak, sosyal medyanın nabzını tutmaya, ülkemiz ve Türkiye’nin popüler simalarının internette neler paylaştıklarını araştırıyoruz...

 

Asya Ömürlü (Manken) 
Manken Aysa Ömürlü, internete arada sıra girse de, her girdiğinde mutlaka fotoğraf paylaşıyor. Ömürlü, son olarak çektiği bir fotoğrafı paylaştı.

 

Berna Kekikler (Kraliçe)
Almaya güzeli Berna Kekikler’in sosyal paylaşım siteleriyle arası iyi. Kraliçe son olarak düzenlenen yarışmada tacını devretmeden önce çekilmiş fotoğrafını yayımladı.

 

Ece Gürsel (Sanatçı ve Manken)
Son günlerde sahne aldığı Melon 24’te adından söz ettiren Ece Gürsel, resmi twitter hesabında sahne aldığı mekandan çekilmiş fotoğrafını yayımladı.

 

Hande Yener (Sanatçı)
Ünlü sanatçı Hande Yener, twitter kullanıcılarının başında yer alıyor. Son olarak Orhan Gencebay adına düzenlenen geceye katılan Yener, burada çektiği fotoğrafını paylaştı.

 

Pınar Atman (Ajans sahibi)
Süper Model Ajans sahibi Pınar Atman, sosyal paylaşım sitelerinde yaptıkları etkinlikleri paylaşıyor. Atman geçen hafta, Özok Mobilya tarafından düzenlen etkinlikteki fotoğrafını paylaştı.

 

Seniha Kanatlı (Ajans sahibi)
Angelo Ajans sahibi Seniha Kanatlı, genelde çekim yaptığı firmalarla olan fotoğraflarını paylaştı. Kanatlı, son olarak bir mekanda çekim yaptığı kırmızı abiyeli bir fotoğrafını paylaştı.

 

Sevilay Aydın (Manken)
KKTC eski güzeli Sevilay Aydın, internetle arası çok iyi olmasa da aktif hale geçince çoğu zaman kendi çektiği fotoğraflarını paylaşıyor.

 

Ümmühan Bektaş (Manken) 
Manken Ümmühan Bektaş, internet dünyasını sevenlerin başında geliyor. Bektaş, son olarak gittiği mekanda kendi çekilmiş fotoğrafını paylaştı.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık