Ana Sayfa Dünya Nihat doğan bombayı patlattı

Nihat doğan bombayı patlattı

Nihat Doğan Vatan Şaşmaz'ın 58 cd'si olduğunu belirterek, 'O cd'lerde Vatan'ın kendisinin çektiği 60'a yakın kadınla cinsel ilişkiye girdiği görüntüler var.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2017 Cuma 11:24
Nihat doğan bombayı patlattı
Nihat Doğan'ın 'Vatan Şaşmaz' iddiası belli oldu

Söylemezsem Olmaz yorumcusu Nihat Doğan, Vatan Şaşmaz'ın kendisinin çektiği 60'a yakın kadınla ilişkiye girdiği görüntüler olduğunu söyledi.

Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017 tarihinde Beşiktaş'taki lüks bir bir otel odasında Filiz Akertarafından 4 el ateş edilerek öldürülerek sevenlerini büyük bir yasa boğdu. Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker hemen ardından silahı kafasına doğrultarak tetiği çekti ve intihar etti. Yaşanan bu olaylı ölüm Türkiye'yi sarstı ve uzun bir süre gündemdeki yerini korudu.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında dün, Nihat Doğan Vatan Şaşmaz'la ilgili çok konuşulacak bir iddiada bulunmuştu.

Doğan, 'Dengeleri değiştirebilecek iddialar olduğu söyleniyor. Belki kötü kadın diye bilinenin iyi, iyi adam gibi görünenin kötü insan olduğu noktasına varacak kadar ağır iddialar... Vatan'la ilgili çok vahim iddialar... İnşallah doğru değildir diye umuyorum. Türkiye şoka girecek. O dosya geldiği zaman yer yerinden oynayacak, olayın bütün seyri değişecek.' ifadelerini kullanmıştı.

CD SKANDALI İDDİASI 

Nihat Doğan, bugün Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer'in iddialarını anlattı.


Nihat Doğan
 Vatan Şaşmaz'ın 58 cd'si olduğunu belirterek, 'O cd'lerde Vatan'ın kendisinin çektiği 60'a yakın kadınla cinsel ilişkiye girdiği görüntüler var. Bu iddialar Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer'e ait. Biz sadece habercilik yapıyoruz. Filiz Aker'in ağabeyinin iddiaları yalan çıkarsa yargı önünde hesap verir' şeklinde konuştu.

Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer iddialarını Sisi lakaplı televizyoncu Seyhan Soylu'ya anlattı. Nihat Doğan da iddiaları acil olarak programına taşıdı. Cd'lerdeki isimlerin ise, Türkiye'yi karıştıracağı ifade ediliyor.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

MACRON'A DESTEK YÜZDE 29'A DÜŞTÜ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık