Ana Sayfa Teknoloji Öldürülen kadının annesi konuştu

Öldürülen kadının annesi konuştu

KIZI boşanmak istediği eşi tarafından öldürülen Muhterem Göçmen’in annesi Billur Evcil, "Benim kızımın hiçbir hatası yoktu. Kocası, erkek kardeşi ile evine bir kadını kapatmış. Sonra da kızıma, Sen neden normal karşılamıyorsun’ diye konuşmuş. Çocukları ile kaçıp yanıma geldi. ’Her şeyine katlandım. Ama yatağımda başka bir kadınla bulunmasına katlanamıyorum. Midem almıyor’ dedi" diye konuştu.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2013 Cumartesi 20:09
Öldürülen kadının annesi konuştu

"Bu dördüncü davasıydı. Boşanma davası açıyor, tekrar barışıyor. Bu son damla. Kızım kadın kuaförü. İşten geldiğinde kocası, erkek kardeşiyle eve bir kadın kapatmış. İçmişler, dağıtmışlar. Herkes bir tarafa düşmüş, bayılmış. Kızım ‘Diyor ki: Serdar bu ne? ’Sen niye normal karşılamıyorsun?’ diye cevap vermiş. Kızım, Eskişehir’de sabah yine kalkıyor, kavgasız işe gidiyor. Kocası arayıp, ’Sen bunu niye normal karışlamıyorsun. Ben seni doğrayacağım’ diye tehdit ediyor. Korkuyla kaçıp, gece 03.00’te İstanbul’a bana geldi. ’Böyle böyle, her şeyine katlandım. Ama ben yatağımda başka bir kadınla bulunmasına katlanamıyorum. Midem almıyor’ dedi. Boşanma davası açtı. Evraklar yürüyordu. Adam 4 ay uzaklaştırma cezası aldı. Annesi gelip çocukları istedi, vermedik. Ablası geldi, allem etti, kallem etti, çocukları kandırdı, götürdü. 3 gün sonra da Serdar geldi. O can almaya gelmiş. Bu planı önceden ailece hazırladılar. İlk bastığında 10 günlük ceza aldı. Savcı yaralama yok gerekçesi ile serbest bıraktı. İşte yaraladı, işte öldürdü. Ellerine ne geçti, ben o savcıdan da şikayetçiyim. Cumhuriyet Savcılığı’na gideceğim. Gerekirse Başbakan’a da gideceğim. Benim kızımın hiçbir hatası yoktu."

Eşi Muhterem Göçmen’i öldürdükten sonra elinde bıçakla kaçan pazarcı Serdar Göçmen ise henüz yakalanamadı. Muhterem Göçmen’in yarın toprağa verilmesi bekleniyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık