Ana Sayfa Gündem OTEL ODASINDA HIRSIZLIK!

OTEL ODASINDA HIRSIZLIK!

Alsancak’ta bir otelde iş arkadaşının odasına gizlice girerek, takı ve elbiselerini çaldıktan sonra sosyal medya hesabından paylaşması üzerine tutuklanan Damla Sazan aleyhindeki soruşturma tamamlandı

Giriş Tarihi: 2 Kasım 2018 Cuma 09:19
OTEL ODASINDA HIRSIZLIK!

Alsancak’ta bir otelde iş arkadaşının odasına gizlice girerek, takı ve elbiselerini çaldıktan sonra sosyal medya hesabından paylaşması üzerine tutuklanan Damla Sazan aleyhindeki soruşturma tamamlandı. Zanlı dün teminat talebi ile mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren Girne Polis Müdürlüğü’ne bağlı Lapta Polis Karakolu’nda görevli polis memuru Adnan Kardeşler, zanlı Damla Sazan’ın “Ev açma” ve “Sirkat” suçlarından tutuklandığını anlattı. Polis memuru Adnan Kardeşler, zanlının 2-9 Eylül tarihleri arasında aynı otelde çalıştığı iş arkadaşı A.A.’nın kaldığı lojmana izinsiz girdiğini ve hırsızlık yaptığını söyledi. Zanlı Sazan’ın A.A.’ya ait çaldığı eşyalarla sosyal medyada fotoğraf paylaşması üzerine zanlının tutuklandığını ifade eden Kardeşler, elbise dışında çalınan tüm eşyaların bulunduğunu kaydetti. Sazan’ın tutuklanmasının ardından işlediği suçu itiraf ederek, suçu A.A.’nın canını yakmak için yaptığını itiraf ettiğini belirtti. Kardeşler, soruşturmanın tamamlandığını belirterek zanlının mahkemenin uygun göreceği teminata bağlanmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Meltem Dündar, zanlının davaları görüşülünceye kadar yurt dışına çıkışını yasaklayarak, 7 bin 500 TL nakdi, KKTC vatandaşı 1 kişinin imza edeceği 40 bin TL’lik kefalet senedi imza ederek serbest bırakılmasına karar verdi.

(STAR KIBRIS)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık