Ana Sayfa Gündem ÖZGÜRGÜN’ÜN BAYRAM MESAJI…

ÖZGÜRGÜN’ÜN BAYRAM MESAJI…

Kutsal Ramazan Bayramı’nın getirdiği esenlik ve huzurun halkımızı, Yüce Türk Ulusu’nu ve insanlığı kucaklaması en samimi dileğimdir.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 14:48
ÖZGÜRGÜN’ÜN BAYRAM MESAJI…

Ulusal Birlik Partisi  Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün, bayramların, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı, sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvet bulduğu günler olduğunu belirtti.

Özgürgün, Ramazan Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda, her türlü dayanışmanın yanı sıra sevgi, saygı, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu, sevincini yaşadıklarına işaret ederek, halkın ve tüm İslam dünyasının bayramını kutladı.

Özgürgün mesajında şunları ifade etti:

“Birlik ve beraberliklerin güzelliklerle şekillenip hayata yansıdığı bu günlerde insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşır, dargınlıklarını unutur, kardeşlik ve dostluk duygularını iyice pekiştirirler.

Ramazan ayı boyunca halk olarak bir ve beraber olmanın, aynı duyguları paylaşmanın huzurunu, bereketini birlikte yaşadık. Kutsal Ramazan Bayramı’nın getirdiği esenlik ve huzurun halkımızı, Yüce Türk Ulusu’nu ve insanlığı kucaklaması en samimi dileğimdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, saygıdeğer halkımızın, Anavatan’daki kardeşlerimizin ve tüm İslam dünyasının Ramazan Bayramını en içten duygularla kutlar, nice mutlu bayramlar dilerim.”

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

RAFET EL ROMAN CLİP ÇALIŞMALARINI LES AMBASSADEURS OTEL’DE YÜRÜTÜYOR (VİDEO GÖRÜNTÜ)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık