Ana Sayfa Yurt Polis, satıcının peşine düştü

Polis, satıcının peşine düştü

Evinde 2 gram uyuşturucuyla yakalanan Ozan Bekai aleyhine yürütülen soruşturma sürüyor.

Giriş Tarihi: 17 Kasım 2012 Cumartesi 10:11
Polis, satıcının peşine düştü

Sedef BOŞNAKGirne’de başlayan ve elde edilen bulgular ışığında Gazimağusa’ya uzanan operasyonlarda tutuklanan Ozan Bekai, aleyhine yürütülen soruşturma sürüyor.

 

Polisin Tuzla’daki evinde yaptığı aramada, tasarrufunda 2 gram uyuşturucu maddeyle tespit edilen Ozan Bekai, dün mahkemeye çıkarılarak, aleyhine tahkikat amaçlı 4 gün daha ek tutukluluk emri temin edildi.

 

Polis, konu uyuşturucu maddeyi Bekai’ye satan ve ismi belirlenen bir kişinin peşine düştü.

 

Gazimağusa Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Banu Soyer’in huzurunda görüşülen tutukluluk duruşmasında İddia Makamı Başsavcılık adına davayı yürüten Savcı Hasan Çaltılı, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Mustafa Kavaz’ı tanık olarak dinletti.

 

Kavaz, 14 Kasım 2012’de narkotik polisinin, kanunsuz uyuşturucu madde alma, verme ve tasarruf suçlarından Ozan Bekai’yi tutukladıklarını anlattı.

 

Zanlının serbest kalması halinde aranan şahsa ve kayıp olduğuna inandıkları emarelere etki edebileceğine işaret eden Kavaz, tahkikatın selameti açısından zanlının 4 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

 

Yargıç Banu Soyer, zanlının konu suçlara bağlantılı olabileceklerine bulgu yaptı ve zanlının 4 gün daha poliste tutuklu kalmasına izin ve emir verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık