Ana Sayfa Magazin Rumlar Hardwell'i siyasete alet etti!

Rumlar Hardwell'i siyasete alet etti!

Cage Club Yönetimi, 22 Temmuz tarihinde gerçekleştirileceğini açıkladığı Hardwell organizasyonunun iptal edildiğini, bilet iadelerinin hotel resepsiyonundan yapıldığını duyurdu...

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2016 Çarşamba 14:22
Rumlar Hardwell'i siyasete alet etti!

Cage Club Yönetimi, 22 Temmuz tarihinde gerçekleştirileceğini açıkladığı Hardwell organizasyonunun iptal edildiğini, bilet iadelerinin hotel resepsiyonundan yapıldığını duyurdu: 

Cage Club’tan yapılan açıklama şöyle:

"Değerli K.K.T.C. halkı,
Her sene olduğu gibi, bu sezon da sizlere unutulmaz bir yaz dönemi yaşatmak adına, kış aylarında başlayan uzun soluklu bir planlama ve hazırlık aşamasını geride bırakmış bulunmaktayız.

Bu programı hazırlarken hem Cage Club’ın hem de siz misafirlerimizin eğlence anlayışının kalitesine uygun seçimler yapmaya özen göstererek, dünyaca ünlü isimler arasında yer alan Hardwell başta olmak üzere, profesyonel DJ’ler ile ses getirecek organizasyonlar hazırladık. Fakat sizlere büyük bir üzüntü ile belirtmek durumundayız ki; tamamen bizlerin dışında gelişmiş olan bir takım nedenlerden dolayı 22 Temmuz 2016 tarihli organizasyonumuz, Hardwell’in Menajeri tarafından  iptal edilmiştir. Tarafımıza verilen bilgiye istinaden; iptal politik nedenlere dayalı olup, e-mail ile gönderilen bilgilendirmede açıklayıcı bir ayrıntıya girilmemiştir.

Biz Cage Club ekibi olarak, müziğin evrensel olduğu, insanları politika gibi nedenler aracılığı ile ayırmak değil, aksine birleştirici vasıflara sahip olduğu inancı ile Hardwell ve bağlı bulunduğu menajerlik firmasını ikna etmek adına her ne kadar elimizden geleni yapmış olsak da, kulübümüzde sahne almayacağı kesin bir dille belirtilmiştir.

Yaz sezonu etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşmesi öngörülen Revealed ve Ümmet Özcan etkinliklerinde herhangi bir değişiklik söz konusu olmayacağı gibi, ileriki dönemlerde de büyük projeler için çalışmalarımız devam edecektir.

Organizasyon için satın almış olduğunuz biletler karşılığında, Cratos Premium Hotel resepsiyonundan geri ödeme alabilirsiniz.

Anlayışınız ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık