Ana Sayfa Dünya Sanatçılardan afrin çıkarması !

Sanatçılardan afrin çıkarması !

Sanatçılardan Mehmetçik'e destek! Sınıra gittiler

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 14:36
Sanatçılardan afrin çıkarması !
Sanatçılardan Mehmetçik'e destek! Sınıra gittiler... Afrin’e çıkarma yapıp terör yapılanmalarını yok eden Mehmetçiğe, sanat ve iş dünyasından dev destek gelmeye devam ediyor! Ebru Gündeş ve Burak Kut’un konser gelirleri, iş dünyasının dev markalarının ise bir günlük ciroları Mehmetçik Vakfı’na bağışlandı. Bugün de bir grup sanatçı Mehmetçiğe destek vermek üzere sınıra gitti. 'Arkanızdayız' mesajı verdSanatçılardan Mehmetçik'e destek! Sınıra gittiler...

 

Türkiye Afrin içinn adeta tek yürek oldu. 'Zeytin Dalı' Operasyonu için Afrin'e giden Mehmetçiklere sanat dünyasının her kesiminden destek yağmaya devam ediyor. Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, dün Konya DedemanHotel'de verdiği konserinden elde edilen geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını açıkladı. Konserinin biletleri üç ay öncesinden tükenen Gündeş, "En büyük aşk vatansa, en büyük sevgiyi hak eden de, o aşk için savaşan yiğittir. Konya konserimizden elde edilen geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlamaktan onur duyarım. Rabbim yar ve yardımcıları olsun" dedi.

"ASKERİMİZİN ARKASINDAYIZ, ONLARA GÜVENİYORUZ"
Bugün de aralarında Tamer KaradağlıMustafa Ceceli ve Erhan Yazıcıoğlu gibi isimlerin de bulunduğu sanatçılar sınıra gitti. Sanatçılar gün içinde Reyhanlı'da halk ve askerlerle buluşarak moral desteği verecek. Sanatçılar 'Mehmetçiğin arkasındayız onlara güveniyoruz' mesajı verdi.

TAMER KARADAĞLI: BUNDAN SONRA BİR SÜRÜ SANATÇI GELECEK
Tamer Karadağlı da "Bir tane Türkiye var o da bizim vatanımız. Mehmetçiğin yanında olmak bizim görevimiz. Bundan sonra da bir sürü sanatçı gelecektir" diye konuştu. 

VOLKAN SEVERCAN: MESLEKTAŞLARIMIZI TEMSİLEN BURADAYIZ
Volkan Severcan yaptığı açıklamada "Hepimiz elimizden geldiğince buraya geldik. Meslektaşlarımızı temsilen buradayız. Biz Tamer'le askerliğimizi de beraber yapmıştık. Bildiğimiz çok önemli bir şey var ki savaş sadece cephede devam etmiyor. Bizler cephedeki Mehmetçiğimize destek olmak için, şehitlerimizin acısını paylaşmak için buraya geldik" dedi. 

ERHAN GÜLERYÜZ: SANAT VE SANATÇI MEHMETÇİKLE BERABER
Erhan Güleryüz, "80 milyon tek bir yürek olarak gerçeğin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Mehmetçiğimizin bu bölgeyi toparlayacağına eminiz. Burada Hatay’da, Reyhanlı’da hayatını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını da paylaşmaya geldik. Sanat ve sanatçının da Mehmetçikle beraber olduğunu söylemek istiyorum" diye konuştu. 

YAVUZ BİNGÖL: ÇOK MEŞRU GÖRÜYORUM
Afrin harekatına destek olduklarını söyleyen isimlerden Yavuz Bingöl yaptığı açıklamada "Son CIA raporunda PYD’nin PKK’nın Suriye’deki milis gücü olduğu açıkça belirtildi. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği de oydu. Yapılan operasyonu ben şahsen çok meşru görüyorum" dedi. 

Sanatçılar terör örgütü PYD/PKK'nın saldırısında hayatını kaybeden Fatma Avlar'ın okulunu ziyaret etti. 
Sanatçılar Fatma Avlar'ın sırasına çiçek bıraktılar..
Sanatçılar daha sonra askerleri ziyaret ettiler...


Ünlü isimler gün içinde sınır bölgesindeki ziyaretlerine ve temaslarına devam edecekler...
 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

BREXİT KAOSU İNGİLİZ HALKINI BÖLDÜ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık