Ana Sayfa Yurt Saner Osam'ı kabul etti!

Saner Osam'ı kabul etti!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı H. Ersan Saner, DAÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam'ı kabul etti.

Giriş Tarihi: 20 Şubat 2017 Pazartesi 11:16
Saner Osam'ı kabul etti!

Bakanlıktan verilen bilgiye göre, Osam nezaket ziyaretinde, Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Çalışma Bakanlığı tarafından farklı alanlarda birlikte sürdürülen protokollerin olduğunu ifade ederek, iki kurum arasındaki işbirliğinin topluma hizmet adına sürdürülmesini diledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı H. Ersan Saner de, ziyaretinden dolayı DAÜ Rektörü Prof. Dr. Osam'a teşekkür ederek, KKTC'de yükseköğrenime devam eden 92 bin 500 genç olduğunu kaydetti.

Saner, Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin bir devlet üniversitesi olarak hem akademik açıdan hem de öğrenci sayısı bakımından önemli bir yere  sahip olduğuna dikkat çekerek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olarak DAÜ ile birlikte ortak çalışmalara imza atmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Saner, ilerleyen günlerde Eğitim, İçişleri ve Çalışma Bakanlığı'nın katılımıyla üniversitelerin eğitim kalitesinde yakalanılan standardın geliştirilmesi amacıyla ortak bir projeye başlanılacağını ve tüm rektörlerin toplantıya çağrılacağını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık