Ana Sayfa Siyaset Serdar Denktaş: "Asil Bey yeniden çok faydalı olacaktır"

Serdar Denktaş: "Asil Bey yeniden çok faydalı olacaktır"

Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Kıbrıslı Türk İşinsanı Asil Nadir’i Ercan Havalimanı’nda karşılamasının ardından yaptığı açıklamada, Asil Nadir’i çok iyi gördüğünü ifade ederek, “Sevincini gözlerinde gördüm. Kafasına taktığını da yapan birisi olarak biliyoruz kendisini. Mutlaka, yeniden çok daha faydalı bir hale gelecektir ada için” dedi.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2016 Cumartesi 12:47
Serdar Denktaş:

Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Kıbrıslı Türk İşinsanı Asil Nadir’i Ercan Havalimanı’nda karşılamasının ardından Kıbrıs Postası’na özel açıklama yaptı. Asil Nadir’i çok iyi gördüğünü ifade eden ve Nadir’in yeniden çok önemli işlere imza atacağını vurgulayan Serdar Denktaş, şöyle konuştu: “Asil Bey bu memlekete çok büyük faydalar getirmiş, çok büyük yatırımlar yapmış ve aslında hep özlediğimiz devletten çıkıp özele gidip çalışmayı yeğleyen bir noktaya getirmişti ülkeyi bir dönemler.

Son 4 yılı sıkıntılı geçti. Aslında son 30 yılı sıkıntılı geçti burda ama şimdi yeniden hür bir şekilde ülkesine döndü. Onun sevincini gözlerinde gördüm zaten, müthiş bir mutluluk. Rastgeldi, Tuğrul Türkeş Bey’in uğurlamamın hemen arkasından geleceği için kendisini karşılamaktan mutlu oldum. Mutluluğu en azından gördüm, yaşadım. Geçmiş olsun dileklerimi sundum kendisine. İnşallah en erken zamanda yeniden ülke için canla başla çalışır bir noktada göreceğiz kendisini. Çok çok iyi gördüm. Belli ki boşa vakit geçirmedi, bir şeyler üretti. Kafasına taktığını da yapan birisi olarak biliyoruz kendisini. Mutlaka, yeniden çok daha faydalı bir hale gelecektir ada için de. Geçmiş olsun diliyoruz kendisine.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık