Ana Sayfa Siyaset Serdar Denktaş'ı halkın ilgisi sevindirdi

Serdar Denktaş'ı halkın ilgisi sevindirdi

DP, 15 Aralık’taki ‘İktidar Yürüyüşü’ etkinliği için Güzelyurtluları toplantıya davet etmeye başladı.

Giriş Tarihi: 10 Aralık 2012 Pazartesi 10:38
Serdar Denktaş'ı halkın ilgisi sevindirdi

Demokrat Parti, “İktidar Yürüyüşü” adlı etkinliklerini Güzelyurt ile sürdürecek.


DP’den verilen bilgiye göre, Genel Başkan Serdar Denktaş, 15 Aralık Cumartesi saat 19.00’da Güzelyurt Terminal Salonu’nda, “Üreten, Canlı, Güçlü Güzelyurt için Geliyoruz” sloganıyla “Demokrat Parti İktidarında Güzelyurt”u anlatacak.


Denktaş, bu bağlamda Güzelyurt İlçesi’ne bağlı yerleşim birimlerini ziyaret ederek, bölge halkını toplantıya davet etmeye başladı.İlk olarak Güzelyurt Organize Sanayi Bölgesi’ni ve civardaki esnafı ziyaret eden Denktaş, vatandaşların ve işyeri sahiplerinin sorunlarını dinledi.


Serdar Denktaş’a ziyaretlerinde Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Erol Aktoprak, Güzelyurt İlçe Başkanı Erdoğan Şanlıdağ, Lefke İlçe Başkanı Özkan Mavioğlu, Kadın Örgütü Başkanı Esen Yalın Aktoprak, bazı parti yetkilileri ile partililer eşlik etti.


Denktaş, DP olarak Kıbrıs Türk halkını çağdaş dünya ile buluşturmak hedefinde olduklarını, bu nedenle “Kıbrıslı Formülcükler” diye adlandırdıkları yöntemlerle bezenmiş onurlu bir yürüyüşün yol haritasını Lefke ve Girne’nin ardından Güzelyurt için de hazırladıklarını söyledi.


Güzelyurt’ta kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirten Denktaş, yol haritalarını ayrıntılı bir şekilde esnafla paylaştı.GARDAŞLAR YAŞ GÜNÜ KUTLADI


Öte yandan, DP Gazimağusa Gençlik Örgütü’nün 18. kuruluş yıldönümü nedeniyle önceki gün bir etkinlik düzenlendi.


DP Gazimağusa Gençlik Örgütü tarafından organize edilen etkinlik Secret Paradise Resturant’da gerçekleşti. Etkinliğe, Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş, Gazimağusa İlçe Başkanı Fikri Ataoğlu ve çok sayıda genç katıldı. Denktaş etkinlikte yaptığı konuşmada, gençlerin ülkede yaşanan sorunlardan ötürü geleceğini göremez konumda olduğunu belirterek, etkinlikte gençlere Demokrat Parti’nin programı hakkında bilgi vereceğini söyledi. Ülkenin içler acısı bir durumda olduğunu anlatan Denktaş, hükümete eleştirilerde de bulundu. Erken seçimin şart olduğunun altını çizen Denktaş, konuşmasında Ercan Havaalanı ihalesine de değindi. İhaleyi yakından takip ettiğini belirten Denktaş, ihalenin aceleyle hazırlandığını, hükümete gelir gelmez ihaleyi iptal etme yönünde girişim başlatacağını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

"HÜKÜMETTEN HALK DEĞİL, HÜKÜMET MEMNUN"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık