Ana Sayfa Astroloji Slot makinelerinde kazanma yolları

Slot makinelerinde kazanma yolları

Online casinoların en çok sevilen oyunları slot makineleridir...

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2016 Cuma 10:13
Slot makinelerinde kazanma yolları

Optik olarak birçok slot makineleri çok farklı tasarlanmış olsalar da hemen hemen tamamı aynı oyun kurallarını kullanıyorlar ve benzer şekilde çalışıyorlar. 

Makinelerin çalışma ve tasarlanma stiliyle ilgilenen oyuncular daha tecrübeli oldukları için kaybetme oranlarını az da olsa düşürebiliyorlar. 

Slot makineleri farklı merdanelerden ve resimlerden oluştukları için belli bir sembol ve resim kombinasyonu kazanç getirir. Oyuncu eğer bu gibi bir kombinasyonu yakalarsa, belli bir miktar kazanır. 

Slotlar, genelde aldıkları paranın belli bir oranını kazanç olarak geri vermeye programlıdırlar. Bu ödeme oranı olarak bilinir. Ödeme oranı ne kadar yüksek olursa, oyuncunun kazanma oranı da o kadar artar. 

Örneğin ödeme oranı %98 ise, oyuncu her yatırdığı 100 Euro’nun 98’ini geri alır. Lakin bu gibi yüksek bir ödeme oranı sadece slot gerçekten dolu olduktan sonra gerçekleşebilir. 

Oyun makineleri çok farklı kazanma oranlarına sahiptirler. Resim ve sembol kombinasyonlarına bağlı olan kazanma oranıyla büyük kazançlardan daha fazla küçük kazançlar verilir. 

Sonuç itibariyle ödeme oranından daha yüksek bir kazanç verilmez. Örneğin sizden önce slot makinesinde herhangi bir kişi büyük bir kazanç elde ettiyse, tekrar orada oynamanızı tavsiye etmeyiz. 

Ayrıca her oyundan önce kazanan ve kaybedenin belli olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Yanı siz başlama veya ‚Start’ tuşuna basmadan önce kimin kazanacağı bellidir aslında. 

Merdanelerin dönmesi sadece show amaçlıdır, sırf gösteriştir. Slot makineleri rastlantı prensibine sahip değillerdir. Her biri aynı sistemle çalışır. Hiçbir makine ödeme oranından fazla kazanç vermez. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık