Ana Sayfa Ekonomi Spikerden bantlı protesto

Spikerden bantlı protesto

Kendisinin dava edilmesini spiker böyle protesto etti.

Giriş Tarihi: 26 Haziran 2013 Çarşamba 11:04
Spikerden bantlı protesto

Haber spikerinden bantlı protesto

KKTC’de bağımsız milletvekili Ejder Aslanbaba’nın rüşvet skandalı konusunda Kanal T’ye konuşmasının ardından Serdar Denktaş’ın kanal ve haber spikeri Nazmi Mutlu’yu dava ettiğini açıklaması sonrası kanal spikeri Nazmi Pınar yayına ağzı bantlı olarak çıkarak Denktaş’ı protesto etti.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan rüşvet skandalı sonrası bağımsız milletvekili Ejder Aslanbaba Kanal T’de yayına çıkmış DP-UG Demokrat Parti Ulusal Güçler Genel Başkanı Serdar Denktaş’ın rüşvet verdiği konusunda açıklamalarda bulunmuştu.

Olay sonrası Denktaş ise kanalı ve kanalın haber spikeri Nazmi Pınar’ı dava ettiğini açıklamıştı. Tüm olanlardan sonra Nazmi Pınar ise ana haber bültenine ağzı bantlı olarak çıkarak yaklaşık 20 saniye susup Denktaş’ı protesto etti.

Ağzındaki bandı çıkardıktan sonra açıklama yapan Pınar, Serdar Denktaş’ın aleyhine açtığı mahkeme davasını protesto ettiğini ve basına karşı yapılan baskıyı kabul edemeyeceklerini belirterek,”Basın özgürlüğü adına Kıbrıs medyası adına konuşacağız ve konuşmaya da devam edeceğiz, kamuoyunu da bilgilendirmeye devam edeceğiz. Sadece olanları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık