Ana Sayfa Gündem Spor Yazarları - Kuzey Kıbrıs Turkcell işbirliğinde 9. yıl

Spor Yazarları - Kuzey Kıbrıs Turkcell işbirliğinde 9. yıl

Kuzey Kıbrıs Turkcell, pek çok alanda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle birlikte, medyaya yönelik ilgisini, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği ile sponsorluk sözleşmesini yenileyerek sürdürdü.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Spor Yazarları - Kuzey Kıbrıs Turkcell işbirliğinde 9. yıl

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, spor yazarlarının her zaman yanında olan Kuzey Kıbrıs Turkcell'e, yenilenen sözleşmeleri için teşekkür etti.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca ise spor yazarlarıyla gönül birliği içinde olmanın gurur verici olduğunu sözlerine ekledi.

Aybars Karaatmaca:”Spor yazarlarımızla gönül birliği içinde olmak onur veriyor”

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği ile işbirliklerinin yeni protokolle 9.’ncu yıla taşınacak olmasından Kuzey Kıbrıs Turkcell olarak onur ve gurur duyduklarını ifade eden Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karatmaca, 8 yıllık işbirliğinden ilk günkü kadar heyecan duyduklarını belirtti. Karaatmaca “ spor yazarlarımızla gönül birliği içinde olmak bizlere onur veriyor” dedi.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca ve Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, KTSYD Lokalinde dün yer alan etkinlikte, Ağustos ayından başlayarak 2015 yılı Aralık ayında tamamlanacak 1,5 senelik işbirliği protokolüne imza koydular.

İmza törenine Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Karaatmaca, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, Asbaşkan Çelen Oben, Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Barış, Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Kıral, Bülent Kılıçoğlu, Sinem Baştaş ve Burhan Gürkan da katıldı. 

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, sporun yaygınlaşması ve sevdirilmesi sürecinde üstlendikleri görevleri başarıyla yerine getiren, tekerlekli sandalye basketbol sporuna camia olarak büyük bir onurla adlarını verdikleri Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na her yönüyle değerli desteklerini esirgemeyen spor yazarlarına katkı sağlamaktan mutlu olduklarını vurguladı. Karaatmaca devamında “İşbirliğimizin 9’uncu yılına girmesi, böylesine uzun soluklu bir birliktelik son derece anlamlıdır” şeklinde konuştu.
İmza töreninde sosyal sorumluluk projelerini anlatan Karaatmaca, özellikle Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın yurt içi ve yurt dışı temaslarından, sporcularının bu sporun ülkede yaygınlaşmasına öncülük etmenin bilinciyle özverili çalışmalarından ve spor basının ve halkın onlara vermekete olduğu desteklerden mutlu olduklarını ifade etti.

Ogün Genç Kaçmaz: “ Tekerlekli Sandalye Basketbolu’na Destek Yılı ”

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz da, yıllardır spor yazarlarının yanında olan Kuzey Kıbrıs Turkcell’e desteğinin devamı için teşekkür ederken “8’inci yıla girdiğimiz bu işbirliğinde, en güçlü sivil toplum örgütlerinden biri olan derneğimiz ile ülkemizin en güçlü kurumu Kuzey Kıbrıs Turkcell’i buluşturmaktan onur duyuyoruz. Çağdaş yapıda binamız içinde üyelerimizin yararlanmakta olduğu iletişim odasının kurulmasında da Kuzey Kıbrıs Turkcell’in önemli katkıları olmuştur” dedi.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nı yakından takip ettiklerini belirterek, bu önemli toplumsal duyarlılığından dolayı Turkcell ailesine teşekkür eden Ogün Genç Kaçmaz, dernek olarak kendilerinin bu yılı engelli spor camiası için daha da aktif katkılar koyma kararı aldıklarını bu çerçevede ilk olarak  2014 yılını

“ Tekerlekli Sandalye Basketbolu’na Destek Yılı” ilan ettiklerini, bu camiaya Kuzey Kıbrıs Turkcell’in yanı sıra kendilerinin de ellerinden gelen her desteği vereceklerini kaydetti. Protokol etkinliği toplu fotoğraf çekimi sonrasında sohbet ortamı ile noktalandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık