Ana Sayfa Gündem “SUÇ GELİRLERİNİN AKLANMASI"

“SUÇ GELİRLERİNİN AKLANMASI"

Cumhuriyet Meclisi Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi, bugün toplanarak, gündeminde bulunan “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Yasa Tasarısı”nı görüştü

Giriş Tarihi: 2 Ağustos 2018 Perşembe 14:08
“SUÇ GELİRLERİNİN AKLANMASI

Cumhuriyet Meclisi Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi, bugün toplanarak, gündeminde bulunan “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Yasa Tasarısı”nı görüştü.
Komite, “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Yasa Tasarısı” ile ilgili çalışmalarına bir sonraki toplantısında devam edecek.
Cumhuriyet Meclisi’nden verilen bilgiye göre, Komite Cumhuriyetçi Türk Partisi Milletvekili Fikri Toros başkanlığında bugün saat 10.00’da toplandı.
Toplantıya, UBP Milletvekili Komite Başkan Vekili Ersin Tatar, UBP Milletvekili Olgun Amcaoğlu, HP Milletvekili Mesut Genç, CTP Milletvekili Biray Hamzaoğulları, HP Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu ve UBP Milletvekili Hasan Taçoy katıldı.
Komite toplantısına davetli olarak ise, Polis Genel Müdürlüğü, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Merkez Bankası, Kuzey Kıbrıs Bankalar Birliği’nden yetkililer katılıp, görüş ve önerilerini sundular.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

İŞAD HEYETİ, SUAT GÜNSEL’İ ZİYARET ETTİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık