Ana Sayfa Spor Tamsu’da erteleme maçları oynandı

Tamsu’da erteleme maçları oynandı

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen U 15 Yıldızlar Ligi’nde erteleme maçları hafta sonu gerçekleştirildi. Dört grupta oynanan 4 erteleme maçları ile beşinci hafta geride kaldı.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2013 Cuma 19:09
Tamsu’da erteleme maçları oynandı

U 15 Yıldızlar Liginde 1 maçı ev sahibi, 2 maçı da deplasman takımları kazanırken, 1 maç beraberlikle sonuçlandı.


U 15 Yıldızlar Ligi 1. Grup Puan Durumu
Takımlar O G B M A Y P Av.
1.D.Türk Birliği 5 5 0 0 51 3 15 48
2.Türk Ocağı 5 4 0 1 32 5 12 27
3.Düzkaya 5 3 0 2 19 13 9 6
4.Lapta 5 2 0 3 19 28 4 -9 
5.Dikmen Gücü 5 1 0 4 11 27 3 -16
6.Ağırdağ 5 0 0 5 3 59 0 -56 
Alınan Sonuçlar;
Lapta-Türk Ocağı: 0-5 
Program;
20 Nisan Cumartesi
Lapta Şehit Şevket Kadir Stadı: Lapta-Düzkaya 
Girne Pia Bella Stadı : Dikmen Gücü-Ağırdağ
21 Nisan Pazar 
Girne Pia Bella Stadı: Türk Ocağı-Doğan Türk Birliği

 

U 15 Yıldızlar Ligi 2. Grup Puan Durumu
Takımlar O G B M A Y P Av.
1.Yalova 5 3 2 0 38 6 11 32 
2.Baf Ülkü Yurdu 5 3 2 0 33 3 11 30
3.Lefke 4 2 1 1 20 10 7 10
4.B.Bağcıl 4 2 1 1 20 6 6 14 
5.Binatlı 5 1 0 4 12 31 1 19 
6.Denizli 5 0 0 5 2 69 0 -67 
Alınan Sonuçlar;
Baf Ülkü Yurdu-Binatlı: 10-0
Program;
20 Nisan Cumartesi 
Güzelyurt Sentetik Sahası: Binatlı-Denizli
21 Nisan Pazar 
Güzelyurt Sentetik Sahası: Baf Ülkü Yurdu-Lefke

U 15 Yıldızlar Ligi 3. Grup Puan Durumu
Takımlar O G B M A Y P Av.
1.Ak.Spor ve Eğ.Mer. 5 5 0 0 26 4 15 22 
2.Paşaköy 5 4 0 1 21 9 12 12
3.Cihangir 5 2 1 2 7 8 7 -1 
4.Görneç 5 1 0 4 6 17 3 -11
5.Hamitköy 5 1 0 4 6 18 2 -12 
6.Serdarlı 5 1 1 3 6 16 -5 -10 
Program;
20 Nisan Cumartesi
Serdarlı 14 Ağustos Stadı: Serdarlı-Görneç
Balıkesir Sentetik Sahası: Paşaköy-Hamitköy
21 Nisan Pazar
Gönyeli Stadı: Akademi Spor ve Eğitim Merkezi-Cihangir

 

U 15 Yıldızlar Ligi 4. Grup Puan Durumu
Takımlar O G B M A Y P Av.
1.Mormenekşe 5 5 0 0 30 6 15 24
2.Dörtyol 5 4 0 1 18 5 12 13 
3.Dipkarpaz 5 3 0 2 11 11 9 0 
4.Yeni Boğaziçi 5 1 1 3 8 14 4 -6 
5.Geçitkale 5 1 0 4 10 16 3 -6
6.Vadili 5 0 1 4 7 32 1 -25
Alınan Sonuçlar;
Vadili-Yeni Boğaziçi: 4-4
Program;
20 Nisan Cumartesi
Yeni Boğaziçi Osman, Mehmet, Ergün Stadı: Yeni Boğaziçi-Vadili 
Mormenekşe Cemal Balses Stadı: Mormenekşe-Dipkarpaz
21 Nisan Pazar
Görneç Üç Şehitler Stadı: Geçitkale-Dörtyol

U 15 Yıldızlar Ligi 5. Grup Puan Durumu
Takımlar O G B M A Y P Av.
1.Dumlupınar 5 5 0 0 32 3 15 29
2.M.Türk Gücü 5 4 0 1 34 7 12 27
3.Çanakkale 5 3 0 2 17 12 9 5
4.Türkmenköy 5 2 0 3 12 19 6 -7
5.M.İdman Yurdu 5 1 0 4 7 26 3 -19
6.Maraş Gençlik 5 0 0 5 2 37 0 -35
Program;
21 Nisan Pazar
Mağusa Canbulat Stadı: Dumlupınar-Maraş Gençlik 
Mağusa Harika Sahası: Mağusa İdman Yurdu-Mağusa Türk Gücü 
Türkmenköy Mehmetali Toker Stadı: Türkmenköy-Çanakkale

U 15 Yıldızlar Ligi 6. Grup Puan Durumu
Takımlar O G B M A Y P Av.
1.Yenicami 5 5 0 0 36 3 15 33
2.K.Kaymaklı 5 4 0 1 39 10 12 29
3.Gönyeli 5 3 0 2 22 13 9 9
4.Göçmenköy 5 2 0 3 13 23 6 -10
5.Çetinkaya 5 1 0 4 12 15 3 -3
6.Gençlik Gücü 5 0 0 5 0 58 -2 -58 
Alınan Sonuçlar;
Gençlik Gücü-K.Kaymaklı 0-19
Program;
20 Nisan Cumastesi
Lefkoşa Yusuf Kaptan Sentetik Sahası: Yenicami-Göçmenköy 
Lefkoşa Atilla Topaloğlu Stadı: Çetinkaya-Gönyeli 
21 Nisan Pazar
Lefkoşa Şehit Hüseyin Ruso Stadı: K.Kaymaklı-Gençlik Gücü

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık