Ana Sayfa Gündem Telsim Freezone 3. Liselerarası Müzik Yarışması için başvurular devam ediyor

Telsim Freezone 3. Liselerarası Müzik Yarışması için başvurular devam ediyor

Ülkemizde liseli genç müzisyenlerin yeteneklerini sergilemelerine olanak sağlayan ve liselerde büyük heyecan dalgası oluşturan Telsim Freezone 3. Liselerarası Müzik Yarışması için başvurular tüm hızıyla devam ediyor.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Telsim Freezone 3. Liselerarası Müzik Yarışması için başvurular devam ediyor

TELSİM FREEZONE 3. LİSELERARASI MÜZİK YARIŞMASI İÇİN BAŞVURULAR İÇİN SON 1 HAFTA

YENİLİKLER VE SÜRPRİZLERLE DOLU YARIŞMAYA YOĞUN İLGİ

BU YIL YARIŞMA İKİ AŞAMADAN OLUŞUYOR

Ülkemizde liseli genç müzisyenlerin yeteneklerini sergilemelerine olanak sağlayan ve liselerde büyük heyecan dalgası oluşturan Telsim Freezone 3. Liselerarası Müzik Yarışması için başvurular tüm hızıyla devam ediyor.

Ülkemizdeki tüm liselerin katılımına açık olan yarışmaya katılacak gençler gruplarını toplayıp, 16 Ocak tarihine kadar yarışmaya başvurabiliyor.

YARIŞMA İKİ AŞAMADA GERÇEKLEŞECEK, JÜRİDE TÜRKİYE VE KIBRIS’TAN DEĞERLİ İSİMLER YER ALACAK

"Müziğinle Özgürleş" sloganıyla gerçekleşecek yarışmaya katılacak okulları  bu yıl birçok güzel yenilik bekliyor. Yarışma, bu yıl ilk defa iki aşamada gerçekleşecek. 20 Mart’ta Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek seyircisiz birinci aşama, final değerlendirmesinin yüzde 80’ini oluştururken, 27 Mart’ta Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşecek seyircili ikinci aşama ise değerlendirmenin yüzde 20’sini oluşturacak.

Yarışmadaki bir başka yenilik ise bu yıl değerlendirmeyi yapacak jüride, hem Türkiye’den hem de Kıbrıs’tan değerli isimlerin yer alması olacak.

BASIN JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ İLE BERABER TOPLAM 7 DALDA ÖDÜL

27 Mart’ta gerçekleşecek büyük finalde toplam 7 dalda ödül verilecek. Yarışmada bu yıl, "orkestra", "kız solist", "erkek solist", "icra" "sahne performansı" ve "enstrüman" dallarının yanı sıra geçen yıldan farklı olarak “basın juri özel ödülü” de verilecek.

YARIŞMADA KAZANANLARI BİRÇOK DEĞERLİ ÖDÜL BEKLİYOR

"Müziğinle Özgürleş" sloganıyla genç yetenekleri biraraya getirerek hem sosyal yönden gelişimlerine katkıda bulunan hem de özgüvenlerinin artmasına yardımcı olan yarışmaya başvuran gençler yarışma için büyük heyecan duyuyor. Büyük finalde kazananları bekleyen bir çok sürpriz hediyenin yanında, birinci gelen orkestra, hem büyük ödül piyanonun sahibi olacak hem de İstanbul'da düzenlenecek Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması'nın finalinde KKTC'yi temsilen yarışma şansı yakalayacak.

Telsim ve Milli Eğitim Bakanlığı iş birliğinde düzenlenen "Telsim Freezone 3. Liselerarası Müzik Yarışması"na başvurular 16 Ocak 2015 tarihine kadar kabul ediliyor. Yarışmayla ilgili şartname ve katılım formuwww.kktctelsim.comveya www.freezoneada.comadreslerinden temin edilebilir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık