Ana Sayfa Gündem Telsim Freezone 3. Liselerarası müzik yarışması öncesinde ücretsiz Online Müzik Koçluğu başladı

Telsim Freezone 3. Liselerarası müzik yarışması öncesinde ücretsiz Online Müzik Koçluğu başladı

Ülkemizde 27 Mart’ta düzenlenecek Telsim FreeZone 3.Liselerarası Müzik Yarışması büyük finali öncesinde, yarışmaya katılacak tüm okullar Vodafone Freezone’un hayata geçirdiği “Dersimiz Müzik” isimli online müzik koçluğu eğitiminden faydalanabiliyor. "Dersimiz Müzik" projesi kapsamında öğrenciler; Özkan Uğur, Turhan Yükseler ve Tarkan Gözübüyük, gençlerin performanslarını değerlendirecek ve onlara internet üzerinden yüz yüze koçluk yapacak.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Telsim Freezone 3. Liselerarası müzik yarışması öncesinde ücretsiz Online Müzik Koçluğu başladı

Kuzey Kıbrıs’ta düzenlenecek Telsim FreeZone 3.Liselerarası Müzik Yarışması’na katılacak gençler yarışmada performanslarını en iyi şekilde sergileyebilmek için, "Dersimiz Müzik" adı verilen ve haftalık olarak gerçekleşen birebir eğitimlere katılabiliyor.  Kuzey Kıbrıs’ta yarışmayı heyecanla bekleyen liseli müzisyenler, Türkiye’de düzenlenecek olan Vodafone Freezone 18. Liselerarası’ndaki müzik yarışmasına katılacak öğrecilerle birlikte usta müzisyenlerden koçluk eğitimi alıyor. Eğitimlerde,  Özkan Uğur, Turhan Yükseler ve Tarkan Gözübüyük gibi usta müzisyenler, Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması'na katılan liseli gençlere online müzik koçluğu verecek ve akıl hocalığı yapacak.

Deneyimli müzisyenlerden alacakları eğitim sonrası müziklerini geliştiren  öğrenciler  arasından birinci seçilecek orkestra,  Vodafone FreeZone 18. Liselerarası Müzik Yarışması’nda KKTC’yi temsil etme hakkı kazanacak.

“Dersimiz Müzik” isimli online koçluk eğitimine katılmak isteyen gruplar, performanslarını videoya çekerek dersimizmuzik@lmy2015.comadresine e-posta ile gönderecek. Müziğin usta isimleri bu videoları izleyecek ve görüntülü konuşma ile bir saat boyunca gençlere performansları ile ilgili canlı olarak tüyolar verecek. Böylece gençler eleme ve finallerde gerçek potansiyellerini göstermek için ustalardan yönlendirme alabilecek. Başvuruların devam ettiği yarışma için ayrıntılı bilgiye VodafoneFreezone.com adresinden ulaşılabiliyor.
TELSİM FREEZONE 3. LİSELERARASI MÜZİK YARIŞMASI’NDA “SOSYAL MEDYA ŞAMPİYONU” DA SEÇİLECEK

Telsim FreeZone 3.Liselerarası Müzik Yarışması’nda “Sosyal Medya Şampiyonu”nu belirlemek için de bir yarışma başlatıldı. Telsim’in facebook sayfasında başlatılan yarışmada, müzik gruplarının fotoğraflarının yer aldığı bir albüm bulunuyor. Albümde en çok beğeni toplayan fotoğraf, sosyal medya şampiyonu seçilecek. LMY Sosyal Medya Şampiyonluğunu kazandıran beğeniler arasından yapılacak çekiliş ile 1 kişi Vodafone tablet, 10 kişi 1 GB internet paketi kazanacak.

Kazananlar 31 Mart’ta açıklanacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık