Ana Sayfa Gündem 'Telsim son teknoloji günleri' Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde

'Telsim son teknoloji günleri' Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde

Kuzey Kıbrıs’ın iletişim teknolojileri ile dijitalleşmesinde öncülük etme misyonuyla dünyanın teknolojisini müşterileri ile buluşturan Telsim, düzenlediği Teknoloji günleri kapsamında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde etkinlik gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
'Telsim son teknoloji günleri' Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde

Etkinlik kapsamında öğrenciler Playstation 4 ile artırılmış gerçekliği ve Oculus Rift ile sanal gerçekliği Telsim farkıyla yaşadılar.

En son teknolojiyi Telsim ayrıcalığıyla deneyimleyen öğrenciler, üniversite kampüsüne teknolojiyi getiren Telsim'in etkinliğini eğlenceli bulduklarını dile getirdiler. Telsim’in gençler için hazırladığı  Özgür DataBol paketini de çok beğendiğini söyleyen öğrenciler, paketin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşıladığını kaydetti. Kuzey Kıbrıs'ın dijital dönüşümüne liderlik etme hedefiyle hizmet veren Telsim'in düzenlediği etkinliğe katılan  öğrenciler Telsim’in etkinliği ve öğrenciler için hazırladıkları paketle ilgili görüşlerini şöyle dile getirdi:

BATUHAN BİRCAN: Telsim’in öğrencilere yönelik düzenlediği tüm faaliyetleri ve etkinlikleri başarılı buluyorum. Kampüste kurulan standda arkadaşlarla Playstation 4 oynadık. Ben bir Telsim abonesiyim. Özgür Databol paketi bugüne kadar gördüğüm en avantajlı öğrenci tarifesi.

ÖNDER ARSLAN: En son teknolojiyi etkinliğini çok eğlenceli ve faydalı buluyorum. Oyun oynarken yeni arkadaşlar ediniyoruz, sosyal bir ortamda teknoloji sayesinde kaynaşıyoruz. Telsim farkını Özgür DataBol paketinde de gösteriyor. Bize özel hazırlanan paket sayesinde yurt dışındaki ailemle rahatça konuşabiliyorum.

ÖZGE SAVAŞ: Telsim Özgür DataBol paketinde aradığım her şey var. Farklı bir operatördeydim; fakat dataBol paketini incelediğimde adadaki en avantajlı öğrenci paketi olduğunu fark ettim ve Telsim’e geçmeye karar verdim. Ayrıca üniversite kampüsündeki teknoloji günleri etkinliğinde çok keyifli vakit geçirdim.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık