Ana Sayfa Gündem Telsim'den çalışanları'na bayram hediyesi

Telsim'den çalışanları'na bayram hediyesi

Telsim Çalışanlarına, geleneksel ürünlerden oluşan bir ramazan bayramı sepeti hediye edildi.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Telsim'den çalışanları'na bayram hediyesi

KKTC Telsim'den verilen bilgihye göre, Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Telsim, müşterilerine olduğu kadar personeline de önem verdiğini, şirket çalışanlarına yönelik düzenlediği birçok etkinlik ve sürpriziyle gösteriyor. Telsim, sevgi dolu paylaşımların arttığı ramazan bayramı dolayısı ile çalışanlarına ne kadar değer verdiğini, onlara özel hazırladığı bayram hediyesi ile bir kez daha vurguladı.

Telsim İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim ekibinin ortak çalışması kapsamında Telsim çalışanlarına özel “Önce Kadın” projesinde yeralan üreticilerin ürünlerinden oluşan bir bayram hediye paketi hazırlandı.

Kıbrıs bayram geleneklerini yaşatmak amacıyla özenle hazırlanan paketlerin içerisinde sele sepet, ceviz macunu, kesme şeker ve şekerli kafes yer aldı.

Telsim İnsan Kaynakları ekibi, tüm birimleri ziyaret ederek, çalışanların Ramazan Bayramı’nı kutladı ve hediyelerini takdim etti.

Kıbrıs kültürüne ait ürünlerden oluşan Ramazan Bayramı paketini çok beğenen Telsim çalışanları, Telsim’de çalışmanın ayrıcalığını bir kez daha hissetti.

Ramazan Bayramı sürprizi hakkında Telsim İnsan Kaynakları tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Önce Kadın vizyonumuz çerçevesinde üreten kadınlarımızı desteklemek amacı ile ortaya çıkan projeye, önce bizler destek olmak istedik ve bu niyetle her yıl çalışanlarımıza düzenli olarak hazırladığımız bayram hediye paketlerini bu yıl bu projede yer alan kadınların ürünlerinden bir araya getirdik. Özenle hazırlanmış ürünlerden oluşan özel hediye paketlerimizi çalışanlarımıza takdim etmekten mutluluk duyduk.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık