Ana Sayfa Gündem Telsim'den çekim gücü garantisi

Telsim'den çekim gücü garantisi

Çekim noktalarını yüzde yüz yenileyen Telsim, “Çekim gücümüzün ispatıdır” sloganıyla yeni bir hizmet başlattı. Müşterilerine çekim gücü garantisi veren Telsim’in yeni kampanyası kapsamında, yeni aboneler hizmeti beğenmez ise hattını iptal edebiliyor ve iptal sonrasında fatura edilebilecek tutarın vergiler haricindeki kısmını Telsim karşılıyor.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Telsim'den çekim gücü garantisi

Telsim’den ilk defa faturalı hat alarak abonelik yapan bireysel ve kurumsal kullanıcıların yararlanabileceği kampanya kapsamında yeni müşterilere 30 günlük deneme süresi veriliyor. Deneme süresinin içinde abone herhangi bir sebepten dolayı memnuniyetsizlik yaşar ve bu konuda sikayette bulunup hattını iptal ederse ada içi konuşma, sms, internet kullanımını, aylık sabit ücret ve paket ücretleri belirlenen limitler dahilinde Telsim tarafından iade ediliyor.

En yeni ve en son teknolojiyi müşterileriyle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını belirten Telsim Teknoloji Müdürü Ayhan Aliusta, “Çekim gücümüze ve hizmet kalitemize o kadar güveniyoruz ki beğenmezseniz faturanızı iade ediyoruz” dedi. Aliusta, 50 milyar sterling cirosuyla dünyanın en büyük telekomünikasyon firması olan Vodafone’un Kuzey Kıbrıs’a en son teknolojiyi getirdiğini altını çizerek, HD ses kalitesinde yapılan dev teknoloji yatırımıyla, abonelerinin her yerde HD kalitesinde kesintisiz konuşmasına olanak sağladıklarını da vurguladı.

Dev teknoloji yatırımlarıyla çekim gücünü  artıran ve çekim noktalarını yüzde yüz yenileyen Telsim’in yeni hizmeti hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler en yakın Telsim Shop’a uğrayabilir veyakktctelsim.com adresini ziyaret edebilir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık