Ana Sayfa Gündem Telsim'den Sosyal Hizmet Merkezleri'ne tablet bağışı

Telsim'den Sosyal Hizmet Merkezleri'ne tablet bağışı

Telsim, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı Sosyal Hizmetler Dairesi bünyesinde, Lefkoşa Surlariçi’nde faaliyet gösteren Sosyal Hizmet MerkezLeri’ne tablet bağışında bulundu.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Telsim'den Sosyal Hizmet Merkezleri'ne tablet bağışı

KKTC Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürü Umure Örs ve Merkez yöneticilerine, bağışlanan tabletleri takdim etti.

Sosyal Hizmet Merkezleri’ne devam eden çocukların da hazır bulunduğu bağış töreninde konuşan Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürü Umure Örs, çocuk ve gençlere hizmet veren ÇOGEM ve GADEM’e desteğinden dolayı Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar’a teşekkür plaketi takdim etti. Örs; çocukların teknoloji ve dünya ile kucaklaşmasına imkan tanıdıkları ve Sosyal Hizmet Merkezleri’ne katkı sağladıkları için Telsim yetkililerine teşekkür etti.

Sosyal Hizmet Merkezleri Sorumlusu Berna Arifoğlu da, merkeze devam eden çocukların her alanda desteğe ihtiyacı olduğuna dikkat çekerek, sosyal sorumluluk projeleriyle yaptığı katkılardan dolayı Telsim’e teşekkür etti.

Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar da konuşmasında, bir teknoloji ve GSM operatörü olarak Telsim’in sosyal sorumluluk projelerine duyarlılıkla yaklaştığını, ÇOGEM ve GADEM gibi iki değerli kuruma destek olmanın kendileri için önemli olduğu ifade etti. "Bir ülkede gelecek nesillerin daha sağlıklı yetişebilmesi için destek olabiliyorsak ve diğer kuruluşlara örnek olabiliyorsak başarıya ulaşmışızdır’’ diyen Tanpınar; çocukların günümüz koşullarında teknoloji ile buluşmasının önemine işaret etti. Tanpınar, Sosyal Hizmet Merkezleri ile Telsim arasındaki işbirliğinin artarak süreceğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık