Ana Sayfa Gündem Telsim’den yeni yıl hediyesi niteliğinde kampanya

Telsim’den yeni yıl hediyesi niteliğinde kampanya

Telsim, müşterilerine yeni yıl hediyesi niteliğinde bir kampanya hazırladı. Telsim aboneleri 2015 yılına sayılı günler kala, tarifeye ek ayda 39 TL’den başlayan cihaz fiyatları ile 50 TL değerinde aksesuar çekine sahip olma şansı yakalıyor.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Telsim’den yeni yıl hediyesi niteliğinde kampanya

Telsim, abonelerine yeni yılı yeni cihazlarla karşılasınlar diye GM Discovery2’yi ayda 39 TL’ye, Samsung Galaxy Note III’ü ayda 49 TL’ye, Samsung Galaxy Note IV’ü ayda 79 TL’ye, i Phone 6’ya ayda 99 TL’ye, i Phone 6 Plus’ı ayda 109 TL’ye sahip olma fırsatı sunuyor.

2015 yılını karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde Telsim’in hizmete sunduğu yeni kampanyadan Kamu 500,Gümrük Maxi, Gümrük Midi, Özgür/Özgür Dünya tarifeleri, Red tarifeleri, PGM Maxi, PGM Midi tarifelerini kullanan aboneler faydalanabilecek.

Yeni yıla özel kampanyadan faydalananlara aynı zamanda 50 TL değerinde aksesuar çeki de hediye edilecek.

Telsim Ürün ve Servisler Müdürü Murat Ustacan, cihazlarda yeni yıla özel başlattıkları indirim kampanyası ile ilgili olarak şöyle konuştu: “En son teknolojiyi her zaman müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyan bir şirket olarak, müşterilerimiz  yeni bir yılda yeni telefonlarla iletişim kursunlar diye cihaz fiyatlarımızda indirim uyguladık. İndirime ek olarak, abonelerimize aksesuar çeki de hediye ederek, onların yeni yıl coşkusuna ortak olmak istedik”.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık