Ana Sayfa Gündem Telsim'e eskisini getiren yenisini götürüyor

Telsim'e eskisini getiren yenisini götürüyor

Mobil iletişim sektöründeki çalışmalarıyla Kuzey Kıbrıs’ta ilklere imza atan Telsim, abonelerine büyük avantaj sağlayacak bir kampanyaya daha imza atıyor. Müşterilerine her zaman kendini özel hissettiren kampanyalar hazırlayan Telsim bir yeniliği daha müşterilerinin hizmetine sundu.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Telsim'e eskisini getiren yenisini götürüyor

TELSİM’DEN ABONELERİNE BÜYÜK AVANTAJ

TELSİM’DE AKILLI DEĞİŞİM ZAMANI

TELSİM’E ESKİSİNİ GETİREN YENİSİNİ GÖTÜRÜYOR

Telsim, abonelerine eski cihazlarını getirmeleri durumunda, yeni bir cihazı indirimli alma imkanı sunuyor.

Kampanya kapsamında, Telsim abonelerinin eski telefonları 650 TL’ye kadar alınıyor ve yerine en son teknoloji bir mobil  cihaz  veriliyor. Telsim müşterilerine eski telefonlarının marka ve modeline göre belirlenen alış tutarı kadar faturalarından indirim uygulanıyor. Bu sayede, eski telefonlarını değerlendirme ve yenileme imkanı bulan Telsim müşterileri en son teknoloji bir mobil cihaza sahip olabiliyor.Eski cihazlarını yenileme imkanı bulan Telsim müşterileri, Telsim’li olmanın ayrıcalığını yaşıyor.


Kampanya kapsamında RED Classic, RED Premium, RED Elite, Özgür 400, Özgür 600, Özgür 900, Özgür 2000 ve Özgür Dünya tarifelerini kullanan aboneler en son teknoloji telefonlardan Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S4, iPhone 5s, iPhone 5c ve Vodafone Smart modellerinden birinin sahibi olabiliyor.

Kampanya ile ilgili açıklamada bulunan Telsim Ürün ve Servisler Müdürü Murat Ustacan, “Bu kampanya ile abonelerimize hem eski cihazlarını değerlendirme imkanı sunuyor hem de eski cihazlarının geri dönüşümüne olanak sağlıyoruz” dedi. Telsim’in çevreye duyarlılığını bu hizmetle bir kez daha vurguladığına dikkati çeken Ustacan,”Bu kampanya ile hem müşterilerimizin ekonomisine hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Kampanya hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler en yakın Telsim Shop’a uğrayabilir veya www.kktctelsim.comadresini ziyaret edebilir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık