Ana Sayfa Gündem Telsimliler'in ada içi her yöne dakikaları artık daha ekonomik

Telsimliler'in ada içi her yöne dakikaları artık daha ekonomik

Her zaman müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kampanyalar geliştiren Telsim, yurt içindeki aboneleri doya doya iletişim kurabilsinler diye onlara özel ek paketler hazırladı.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Telsimliler'in ada içi her yöne dakikaları artık daha ekonomik

Telsimliler dakikaları sona erince  satın alabilecekleri ada içi her yöne ek paketleri ile özgürce iletişim kurabiliyor. Özgür Tarife, Red paketleri, Özgür Dünya, Hoşgeldin, Asker Paketleri, avantaj, Kamu Tarifeleri veya PGM paketlerinden yararlanan Telsim aboneleri ada içi her yöne arama dakikaları biterse ekonomik fiyatlarla ek dakika paketleri satın alabiliyor. 

Tüm Telsim’li faturalı ve faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği ek paketler kapsamında, aboneler ada içi her yöne 100 dakika’ya sadece 20TL/300 kontör; ada içi her yöne 150 dakika’ya 30TL/460 kontör; ada içi her yöne 300 dakika’ya 45 TL/ 690 kontör; ada içi her yöne 500 dakika’ya 75TL/1200 kontör karşılığında sahip olabiliyor.

Telsim Ürün ve Servisler Müdürü Murat Ustacan, müşterilerine her zaman kendilerini özel hissettiren kampanyalar hazırladıklarının altını çizerek, “Abonelerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, onların ada içi her yöne dakikalarını ek paketlerle arttırarak, onları mutlu etmeye devam ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık