Ana Sayfa Gündem TEMİZLİK YERİNE SOYGUN YAPMIŞ!

TEMİZLİK YERİNE SOYGUN YAPMIŞ!

47 yaşındaki Bulgar asıllı Gena Milenova Kabatzola dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2018 Pazar 09:47
TEMİZLİK YERİNE SOYGUN YAPMIŞ!

Girne’de  temizlik işleri için gittiği ikametgahın salonunda dolap içerisinde muhafaza edilen toplam 430 TL parayı çaldığı için tutuklanan 47 yaşındaki Bulgar asıllı Gena Milenova Kabatzola dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.


Meseleyi soruşturan polis, zanlının 25 Mayıs tarihinde zeytinlik bölgesinde temizlik için gittiği evden ev sahibi O.P.’ye ait salonda çekmecede bulunan 430 TL parayı çaldığını söyledi.Polis,zanlının tutuklandığını, çalışan paranın tasarufunda bulunduğunu ve paraların seri numarasının ev sahibi tarafından daha önce kayda alınan numaralarla aynı olduğunu açıkladı.

Polis, daha öncede hırsızlık olayı yaşandığını, ev sahibinin 2 yıldır arada sırada eve temizliğe gelen zanlıdan şüphelendiğini, ancak kanıtı olmadığı için bu kez paraların seri numarasını not ettiğini söyledi.Polis, paranın yanı sıra evden takı seti de çalındığını, soruşturmanın sürdüğünü ifade ederek, zanlının iddiaları kabul etmediğini belirtti.

Zanlının 2014 yılından beridir çalışma izinsiz ülkede olduğunu kaydeden polis, bu yönde de soruşturma yaptıklarını söyledi.polis, zanlının 2 gün tutuklu kalmasını talep etti.Mahkeme talebi kabul etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık