Ana Sayfa Gündem UBP Genel Başkanı Özgürgün "Şafak Nöbeti"ne katılım çağrısı yaptı

UBP Genel Başkanı Özgürgün "Şafak Nöbeti"ne katılım çağrısı yaptı

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün, “Şafak nöbeti Ulusal Birlik Partisi için kutsal ve onurlu bir görevdir “diyerek partilileri ve halkı, 19 Temmuz’u 20 Temmuz’a bağlayan gece, Yavuz Çıkarma Plajı’nda gerçekleştirilecek “Şafak Nöbeti” ne katılmaya çağırdı.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
UBP Genel Başkanı Özgürgün

UBP’den yapılan açıklamaya göre, Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün‘ün,Ulusal Birlik Partililere ve halka yönelik çağrısı şöyle:

“40. yılın coşkusunun yaşanacağı Kıbrıs Türk Halkının özgürlük sembolü ‘Şafak Nöbetine’ geçmişte olduğu gibi en büyük desteği vererek kutsal nöbeti tutmak Ulusal Birlik Partisi için onurlu bir görevdir. 
Yavuz Çıkarma Plajı Kıbrıs Türkü’nün yıllarca varoluş mücadelesinin şafakla birlikte, şafak aydınlığında zafere yürüyüşünün ilk adımının atıldığı mekandır.
 Kıbrıs Türkü, Anavatanla tek yürek olduğu, özgürlüğünün müjdelendiği noktada tüm şehitlerimize minnet borcunu ödemek adına her yıl bu nöbete gururla koşmaktadır.

Bu nedenle tüm parti teşkilatımızı ve kahraman halkımızı 19 Temmuzu 20 Temmuza bağlayan gece Yavuz Çıkarma Plajında kucaklaşmaya çağırıyoruz”.

TAK

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık