Ana Sayfa Gündem UBP: Sahip çıkın!

UBP: Sahip çıkın!

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Güzelyurt İlçe Örgütü, hükümeti, Güzelyurt ve ülkenin en önemli ihraç ve ekonomik getiri ürünü olan narenciyeye sahip çıkmaya çağırdı.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
UBP: Sahip çıkın!

UBP’den verilen bilgiye göre, UBP Güzelyurt İlçe Örgütü yetkilileri dün akşam yaptığı toplantıda, Güzelyurt ve narenciye ürünüyle ilgili sorunları tartıştı, çözüm önerileri üretti. UBP Güzelyurt İlçe Başkanı ve Milletvekili Kemal Dürüst, toplantıyla ilgili açıklamasında, ilçenin, KKTC’nin “tarım merkezi”; narenciyenin de KKTC’nin “döviz kaynağı” olduğuna dikkat çekti.
 
Dürüst, hükümetin, Güzelyurt ve narenciye üreticilerini sorunlarla karşı karşıya bıraktığını savunarak, yapılan tüm uyarılara kulak tıkandığını ileri sürdü. Hükümetin, Güzelyurt ve narenciyeye dikkatini yoğunlaştırması gerektiğini söyleyen Dürüst, hükümeti Güzelyurt ve narenciye konusunda sorumluluğa çağırdı. UBP Güzelyurt İlçe Örgütü toplantısına Güzelyurt Milletvekilleri Kemal Dürüst’ün yanı sıra UBP Milletvekili Ali Pilli ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ile belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık