Ana Sayfa Gündem UBP'de kavga hastanelik etti

UBP'de kavga hastanelik etti

Ulusal Birlik Partisi’nde sular durulmuyor. UBP Lefkoşa İlçe Grup Toplantısı’nda dün yumruklar konuştu. Sabah saatlerinde toplanan UBP Lefkoşa İlçe Grup Toplantısı’nda toplantı üyeleri Barış Tilki ve İsmet Yerebakan arasında başlayan sözlü tartışma, yumruk ve bardakların havada uçmasıyla sonuçlandı.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
UBP'de kavga hastanelik etti

“İrsen Küçük’ü arattınız” dedi

Havadis Gazetesi'nden Bertuğ Topal'ın haberine göre, İsmet Yerebakan toplantının sürdüğü esnada UBP-DP UG ittifakının bozulması nedeniyle tepkisini belirtirken “Ne yaptığınızı bilmiyorsunuz. İrsen Küçük’ü arar olduk” sözlerini kullandı. Bunun üzerine bir diğer toplantı üyesi Barış Tilki, Yerebakan’a çıkışarak “Elini kolunu sallayarak konuşma” diye cevap verdi.

Yerebakan bardak savurdu

Çıkan tartışmanın büyümesiyle İsmet Yerebakan önünde bulunan bardağı Barış Tilki’ye savurdu. Barış Tilki’nin kaşının açılmasına neden olan kavga Tilki’nin de masanın üzerinden fırlayarak Yerebakan’a saldırmasını getirdi.

Tilki’ye 3 dikiş atıldı

Diğer toplantı üyelerinin Tilki ve Yerebakan’ı güçlükle ayırabildiği öğrenilirken, Tilki’nin başına Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde üç dikiş atıldığı belirtildi. Bu olay üzerine toplantı yarıda kesilerek ertelendi. UBP Lefkoşa İlçe Grup toplantısına dün akşam saatlerinde kaldığı yerden devam edildi.

Sucuoğlu kişisel mesele dedi

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçe Başkanı Faiz Sucuoğlu ise yaşanan olayları kişisel bir mesele olarak niteledi. Sucuoğlu, sabah saatlerinde yaşanan kavganın Ulusal Birlik Partisi ile alakasının olmadığını da ekledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık