Ana Sayfa Gündem UBP'den 29 Ekim mesajı

UBP'den 29 Ekim mesajı

Ulusal Birlik Partisi, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 93. yıldönümü nedeniyle yaptığını açıklamada, Türk Milleti olarak duygu ve inanç birliği içinde büyük bir coşku ve kıvançla kutladıklarını belirtti.

Giriş Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma 17:09
UBP'den 29 Ekim mesajı

UBP Genel Sekreteri Dursun Oğuz, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 93. yılını Türk Milleti olarak duygu ve inanç birliği içinde büyük bir coşku ve kıvançla kutladıklarını belirtti.

Oğuz, partisi adına yayımladığı 29 Ekim mesajında, "Üstün gayret ve fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti, bugün etrafında yaşanan olumsuz gelişmelere rağmen, mensubu olmaktan her zaman onur ve gurur duyduğumuz büyük Türk Milleti'nin, cumhuriyeti var eden ortak değerler etrafında her zamankinden daha sıkı bir şekilde kenetlenerek çok daha güçlü, çok daha refah bir Türkiye Cumhuriyeti yaratacağına yürekten inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Oğuz, Anavatan Türkiye Cumhuriyeti'nin güçlü ve etkin varlığının, Kıbrıs Türk halkının, güvencesi, umudu ve gururu olarak, her zaman güç vermeye devam ettiğini de belirterek "Anavatan Türkiye'mizle ele-ele çıktığımız yolu, sonsuza dek gönül gönüle yürümeye devam edeceğiz" dedi.

Atatürk'e, silah arkadaşlarına, bu uğurda canlarını verenlere ve gazilere  minnet ve şükran sunduğunu belirten Oğuz, Türk Milleti'nin Cumhuriyet Bayramı'nı en içten dilekleriyle kutladığını kaydetti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık