Ana Sayfa Siyaset "UBP'nin evet demediği çözüm barış değil çatışma getirir"

"UBP'nin evet demediği çözüm barış değil çatışma getirir"

Kurultay UBP Genel Sekreteri Sunat Atun’un yoklama alması ve Başkanlık Divanı’nın oluşumuyla başladı.

Giriş Tarihi: 31 Ekim 2015 Cumartesi 03:31

SAAT: 12:00

UBP genel Başkanı Hüseyin Özgürgün: Seçimlerde UBP birinci parti olarak çıkmasa ertesi gün istifa ederim demiştim, bu sözümün arkasındayım Dileğim yarın yapılacak oylamada yüksek katılım olsun. 9,2224 üyemiz var, tümünün de oyunu kullanmasını arzu ediyorum.

Parti içerisinde bütün görevlerde yer aldım, 18 yıldır bu partinin içerisindeyim, eğer başka bir arkadaşımız seçilirse ben yine verilecek görev her için hazırım. UBP'nin vereceği her görevi yapmaya devam edeceğim. Bugüne kadar verdiğim sözler ve yaptıklarım gelecekte yapacaklarımın teminatı olsun.

UBP’nin görüşlerini her zaman çok net ortaya koydum. Kıbrıs sorununda görüşlerimiz nettir, Türkiye’nin garantörliğüğ olmayan hiçbir anlaşmanın altında UBP’nin onayı olamaz.

Sayın Cumhurbaşkanı demokratik bir seçimle sandıktan çıkmış olabilir ama bilmelidir ki UBP'nin onayını almadan hiçbir çözüme ulaşamaz. UBP'nin evet demediği bir anlaşma barışı değil çatışmayı getirir. verelim.

Üyelerimize sesleniyorum, yarın sabah saat 8:00'den itibaren oylama başlayacak, güçlü bir katılımla güçlü bir mesaj verelim.

 

--------------------------------------

SAAT: 11:20

Divan oluşumun ardından UBP Genel Sekreteri Sunat Atun konuşma yapıyor.
Partimizde gençlerimize değer verme konusunda sorun var, artık partimizde genç kavramı sokakları ve salonları süsleyen gençlerden ibaret olmamalı
Kurultay öncesi renkli görüntüler yaşandı, zaman zaman tansiyon yükseldi, bugün artık kucaklaşmanın, partimize sahip çıkma günündür

 

-------------------------------------------

SAAT 11:10

UBP'nin 20. Olağan Kurultayı az önce başladı. Kurultay UBP Genel Sekreteri Sunat Atun’un yoklama alması ve Başkanlık Divanı’nın oluşumuyla başladı.

------------------------------------------------

Ulusal birlik Partisi'nin bugün saat 10:00'da başlaması beklenen 20. Olağan Kurultayında nisap sağlanamadı. Kurultay bir saat ertelendi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık