Ana Sayfa Siyaset UBP'ye 5 yeni katılım daha

UBP'ye 5 yeni katılım daha

Özgürlük ve Reform Partisi’nin İskele Büyükkonuk ve Dipkarpaz belediyelerinde bulunan 5 belediye meclis üyesi törenle Ulusal Birlik Partisi rozeti taktı.

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2013 Cumartesi 16:52
UBP'ye 5 yeni katılım daha

Ulusal Birlik Partisi İskele Milletvekili ve ilçe başkanı Ali Rıza Usluer, kapatılan Özgürlük ve Reform Partisinden Ulusal Birlik Partisine geçen 5 meclis üyesine hayırlı olsun dileğinde bulundu.

 

UBP’nin İskele Milletvekili Mustafa Gökmen de kendisinin ideolojik olarak UBP’nin görüşlerini benimsediğini, siyasette küçük bir parti olarak mücadele vermelerinin doğru olmadığını söyledi. UBP Genel Sekreteri Fuat Namsoy da yeni gerçekleştirilen üyelik ve bütünleşmenin partiye ve millete hayırlı olmasını diledi. Başbakan İrsen Küçük ise, Ulusal Birlik Partisinin her geçen gün istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ettiğini kaydetti. Başbakan Küçük, Anavatan Türkiye ile imzalanan ekonomik programın önemine de değinerek, asrın projesiyle birlikte musluklardan temiz ve kaliteli suyun akacağını dile getirdi. Ülkede devam eden yatırımlardan da bahseden Küçük, Altyapıya büyük önem verdiklerini, hükmet olarak ülkenin her yerine eşit hizmet götürmeyi amaçladıklarını söyledi. Küçük; “Çalışmalarımız ada sathındadır” diyerek, kırsal kesim arsa dağıtım projesinin de devam ettiğini belirtti.

 

Ülkeye sahip çıkmak ve daha ilerilere taşımak için çalıştıklarını anlatan Küçük, “her gün büyüyen ve gelişen partimiz, 2 siyasal partinin katılımı ile bir o kadar daha güçlendi” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından ÖRP’den UBP’ye geçen meclis üyelerine rozetleri takıldı.

 

KKTC MEDYA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık