Ana Sayfa Gündem “UBP’Yİ DAHA İLERİLERE TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

“UBP’Yİ DAHA İLERİLERE TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

UBP Genel Sekreteri Hasan Taçoy da konuşmasında “güçlü bir millet ve devlet için her türlü göreve hazır olduğunu” belirtti.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2019 Cuma 16:18
“UBP’Yİ DAHA İLERİLERE TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Taçoy, UBP’yi daha ileri noktalara taşımak için çalıştıklarını da ifade etti ve şunları söyledi:

“Kadın kollarımızın devam eden faaliyetlerine ek olarak Ramazan ayında da bazı faaliyetleri olacaktır. Bunlara tüm örgütlerimizin destek vereceğine eminim.

10-12 Mayıs tarihlerinde gençlerimiz için bir eğitim kampı düzenledik. Amacımız onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır.

Sayın Genel Başkanımız ve yetkili kurullarımızın kararları doğrultusunda daha bilinçli bireyler yetişmesi için oluşturulması kararlaştırılan Siyaset Akademisi projesinde son doğru ilerliyoruz.

Gençlerimize emanet etmek üzere faaliyete geçirdiğimiz www.habergunes.com web haber sitemiz ile www.tvgunes.com web televizyonumuz kısa sürede önemli ilerlemeler kaydetmiştir. Her ikisini de daha ileri taşınmak üzere, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı tarih olan 19 Mayıs 1919’un yüzüncü yıldönümünde, yani 19 Mayıs 2019’da düzenleyeceğimiz etkinlikte geleceğimiz olan, gençlerimize emanet edeceğiz.

Siyasi hedefimiz ise ilk etapta 2020 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden başarılı olarak çıkmak, devletimize sahip çıkacak, iki devletli çözümü savunacak, Anavatan Türkiye iş birliği içinde çalışacak bir adayımızı Cumhurbaşkanlığı’na taşımaktır.”

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık