Ana Sayfa Dünya Ülkücü babanın yemeğine zehir attılar

Ülkücü babanın yemeğine zehir attılar

Türkiye'de Uyuşturucu Çetesi Liderini Öldüren Ünlü Ülkücü Mafya Babası Burak Döner'i Şırnak Cezaevinde Zehirlemeye Çalıştılar.

Giriş Tarihi: 29 Ocak 2018 Pazartesi 18:41
Ülkücü babanın yemeğine zehir attılar

Türkiye'de Uyuşturucu Çetesi Liderini Öldüren Ünlü Ülkücü Mafya Babası Burak Döner'i Şırnak Cezaevinde Zehirlemeye Çalıştılar.

İstanbul'da Zeytinburnu'nda yaşayan Burak Döner 58 yıl Ceza almıştı.Halen Şırnak Cezaevinde yatan Ünlü Ülkücü Mafya Babası Burak Döner 26 Ocak 2018 Tarihinde FETÖ'cü ve PKK'lılar Tarafından zehirlemeye çalıştılar.Tedavisi yapılan Döner Elazığ Cezaevine PKK'lıların Koğuşuna gönderildi.Van F-Tipi Cezaevindeyken Cezaevi Görevlisine 70 bin dolar vererek Hapishaneye 2 adet Cep Telefonu sokan Burak Döner Cezaevinde Bütün Rezaletleri Çekip Zamanın Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a ulaştırmıştı.

Çok sayıda FETÖ İle Bağlantısı olan İnfaz Memurları Görevden uzaklaştırılmıştı.Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen bu olaydan sonra Burak Döner PKK Lideri APO'ya küfür ettiği için Cezaevi Yönetimi tarafından disiplin cezası alan Döner Ailesi ile 2 Ay Telefon görüşmesi yapamadı.

Şu anda Elazığ Cezaevinde bulunan Ülkücü Mahkum Burak Döner Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Adalet Bakanı'na acil çağrıda bulundu.

 

Özel Haber Metin Durmaz

YORUMLAR
  • yorum2018-01-30 04:36:02ahmet ünlü

    Reis Burak Döner Öncelik ile Gecmiş olsun Dualarımız seninle ve vatan evlatları iledir diyerlerine kurşun yagıyorda afrin

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

GÜBRE FABRİKASINDA PATLAMA: 44 ÖLÜ, 640 YARALI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık