Ana Sayfa Gündem UTANMAZ BABA, PİŞMANMIŞ!

UTANMAZ BABA, PİŞMANMIŞ!

Alayköy’de 44 yaşındaki H.D’nin 15 yaşından 17 yaşına kadar öz kızına iki yıl boyunca tecavüz ettiği iddia edildi.

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2018 Perşembe 09:25
UTANMAZ BABA, PİŞMANMIŞ!

Alayköy’de 44 yaşındaki H.D’nin 15 yaşından 17 yaşına kadar öz kızına iki yıl boyunca tecavüz ettiği iddia edildi. Sosyal Hizmetler Dairesi görevlilerinin olayı ortaya çıkarması üzerine zanlı tutuklanarak dün mahkeme huzuruna çıkarıldı.
Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren polis memuru Toykan Gülerler olayla ilgili bulguları aktardı. Gülerler, Şubat 2016 ile 6 Ekim 2018 tarihleri arasında KKTC vatandaşı zanlı H.D’nin özkızını, Alayköy’deki boş arazi ve ikametgahının yatak odasında birçok kez cinsel taciz ve tecavüz edip, vahim zarara uğrattığını anlattı. Gülerler, olayın 16 Ekim’de saat 11.30’da Sosyal Hizmetler Dairesi yetkilileri tarafından polise bildirildiğini ve soruşturma başlatıldığını kaydetti. Zanlının ayni gün tutuklandığını, kız çocuğunun ise devlet hastanesinde doktor kontrolünden geçirildiğini belirten Gülerler, DNA için kan örneği alındığını belirtti. Polis memuru Toykan Gülerler, zanlının sorgusunda suçunu kabul edip, gönüllü ifade verdiğini ve vermiş olduğu ifadenin teyit edilmesi gerektiğini mahkemeye aktardı. Polis, alınması gereken ifadeler, aranan emareler olduğunu belirtip, zanlının iki gün tutuklu kalmasını talep etti.
Polis şahadeti üzerine söz alan zanlı H.D, “Pişmanım” dedi.
Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Cenkay İnan, tahkikatin salimen yürütülebilmesi için 2 gün tutuklu kalmasına emir verdi. (STAR KIBRIS)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

TATAR, TÜRK MİLLETİ’NE BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık