Ana Sayfa Yurt Uyuşturucu operasyonunda 3 kişi tutuklandı

Uyuşturucu operasyonunda 3 kişi tutuklandı

Lefkoşa, 2 Kasım 12 (T.A.K.): Polisin dün Vadili, Mehmetçik ve Kumyalı'da yaptığı aramalarda uyuşturucu tasarrufundan 3 kişiyi tutukladı.

Giriş Tarihi: 2 Kasım 2012 Cuma 22:31
Uyuşturucu operasyonunda 3 kişi tutuklandı

Polis Basın Subaylığı'ndan yapılan açıklamaya göre, dün 08:00-08:30 saatleri arasında, Vadili'de, H.Ö.(E-22)'nün ikametgahında yapılan aramada, içerisinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan üç adet paket ve içerisinde uyuşturucu madde olduğuna inanılan ucu yanık sigaralar bulunarak emare olarak alındı. H.Ö. tutuklandı.

Mehmetçik'te, 08:20-08:50 saatleri arasında ise, K.D.(E-35)'nin ikametgahında polis tarafından yapılan aramada, içerisinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet paket bulunarak emare olarak alındı.

Mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen Kumyalı'da sakin M.B.(E-29)'nin ikametgahında yapılan aramada ise yaklaşık yarım gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içerisinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet paket ve içerisinde uyuşturucu madde olduğuna inanılan 15 adet sigara izmariti bulunarak emare olarak alındı. K.D. ve M.B. tutuklandı.

(ŞEB/HÖ)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık