Ana Sayfa Gündem UYUŞTURUCU TİCARETİNE 2 YIL HAPİS

UYUŞTURUCU TİCARETİNE 2 YIL HAPİS

Lefkoşa’da tasarufunda 10 gram sentetik cannabionid türü uyuşturucu madde ile yakalanan sanık Süleyman Bulut aleyhindeki karar dün Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi huzurunda açıklandı

Giriş Tarihi: 26 Ekim 2018 Cuma 09:50
UYUŞTURUCU TİCARETİNE 2 YIL HAPİS

Lefkoşa’da tasarufunda 10 gram sentetik cannabionid türü uyuşturucu madde ile yakalanan sanık Süleyman Bulut aleyhindeki karar dün Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi huzurunda açıklandı.
Fadıl Aksun’un başkanlığında, Kıdemli Yargıç Alev Ulunay Hüdaverdi ve Yargıç Temay Sağer’den oluşan Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi heyetinin baktığı davanın dünkü karar oturumunda, heyetin oy birliği ile vermiş olduğu kararı Kıdemli Yargıç Alev Ulunay Hüdaverdi açıkladı. Kıdemli Yargıç Alev Ulunay Hüdaverdi, sanığı kendi ikrarı, sunulan olgu ve emareler ışığında aleyhine getirilen davalardan suçlu bulup, mahkûm ettiklerini açıkladı. Hüdaverdi, uyuşturucu suçlarının çok ciddi ve vahim olduğuna değindi. Alev Ulunay Hüdaverdi, uyuşturucu suçlarının gittikçe yayıldığını ve toplumun kanayan yarası haline geldiğini söyledi. Hüdaverdi, sanığın benzeri suçlardan sabıkasının oluşunu ve mahkum olup hapis cezası almasına karşın ıslah olmaz bir tutum sergilemesini aleyhine değerlendirdiklerini belirtti.
Kıdemli Yargıç Alev Ulunay Hüdaverdi, netice itibari ile sanığın lehine ve aleyhine olan tüm hususlara değinip, sanığa oybirliği ile 2 yıl hapis cezası verdiklerini açıkladı.

(STAR KIBRIS)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

"KIBRIS ÜZERİNE OYUNLAR OYNANIYOR"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık