Ana Sayfa Gündem UYUŞTURUCUYU MÜDÜRLÜKTEKİ ÇİTLERE ATTI

UYUŞTURUCUYU MÜDÜRLÜKTEKİ ÇİTLERE ATTI

Gazimağusa sakini Dilek Şimşek, 22.4.2019 tarihinde tasarrufunda 16 gr. ağırlığında uyuşturucu madde olduğuna inanılan sentetik cannabinoid maddesi bulundurma suçu ile ilgili olarak dün Gazimağusa kaza mahkemesinde nöbetçi yargıç huzuruna çıkarıldı.

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2019 Çarşamba 09:42
UYUŞTURUCUYU MÜDÜRLÜKTEKİ ÇİTLERE ATTI

Mahkemede yemin tahtında şahadet veren narkotik ve kaçakçılığı önleme şubesinde görevli tahkikat memuru, Gazimağusa Polis Müdürlüğüne bağlı trafik şubesinin aldığı bilgi doğrultusunda 22.4.2019 tarihinde saat 1600 raddelerinde Gazimağusa’ da zanlı D.Ş nin de içerisinde bulunduğu kiralık aracın tespit ederek kontrol maksadıyla müdürlük avlusuna getirildiğini aktardı.
UYUŞTURUCUYU MÜDÜRLÜK AVLUSUNDAKİ ÇİTLERE ATTI
Tahkikat memuru şahadetine devamla, kiralık aracın içerisinden inen zanlının tasarrufunda bulundurduğu şeffaf renk naylon poşet içerisine sarılı uyuşturucu madde olduğuna inanılan yaklaşık 16 gr. ağırlığında sentetik cannabinoid maddesini müdürlük içerisindeki çitler arkasına attığı sırada tespit edilerek tutuklandığını aktardı.
MEÇHUL BİR ŞAHISTAN 500 TL KARŞILIĞI SATIN ALINDI
Mesele ile ilgili gönüllü bir ifade veren zanlının bahse konu uyuşturucu maddeyi 500 TL karşılığında meçhul bir şahıstan satın aldığını itiraf ettiğini belirten tahkikat memuru tahkikatını salimen yürütebilmesi maksadıyla zanlının 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.
Olguları değerlendiren yargıç Umut İnan zanlının 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını emretti.

(STAR KIBRIS)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık