Ana Sayfa Dünya Vivian nouri türkiye'ye teşekkür etti

Vivian nouri türkiye'ye teşekkür etti

Suriye'de bir mülteci kampında doğup bugünlerde şarkılarıyla Hollyvvood'da adını duyuran Vivian Nouri: Türkiye'ye Teşekkür etti Mültecileri bağrına bastı diye.

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2017 Çarşamba 10:43
Vivian nouri türkiye'ye teşekkür etti
Türkiye'ye mülteci teşekkürü: Gurur duyuyorum! Körfez Savaşı sırasında Suriye'de bir mülteci kampında doğan, şimdilerde Hollywood filmlerinin şarkılarını söyleyen 24 yaşındaki Vivian Nouri: "Milyonlarca mülteciye kapılarını açtığı için Türkiye'ye müteşekkirim." dedi.

Türkiye'ye mülteci teşekkürü: Gurur duyuyorum!


Habertürk'ten İrem Koca'ya konuşan, Suriye'de bir mülteci kampında doğup bugünlerde şarkılarıyla Hollyvvood'da adını duyuran Vivian Nouri: "Milyonlarca mülteciye kapılarını açtığı için Türkiye'ye müteşekkirim.  Zaman zaman kendi derleri olmasına rağmen milyonlarca mülteciye kapılarını açtığı için Türkiye'yle gurur duyuyorum." dedi. 

 

Körfez Savaşı’nın ardından Irak’ın kuzeyinde bulunan evleri yıkılan Vivian Nouri, ailesinin Suriye’de sığındığı bir mülteci kampında 1993 yılında dünyaya geldi.

     

Ailesi 1995’te Yeni Zelanda tarafından mülteci olarak kabul edilen Nouri, burada genç yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başladı.. Hollyvvood'da adını duyuran Vivian Nouri, Rihanna'nın prodüktörüyle çalıştı ve bazı film müziklerinin seslendirmelerine imza attı.

 

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

GEMİDE BEKLEYEN MÜLTECİLER FRANSA'YA YÖNELDİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık