Ana Sayfa Magazin Yaşam Ayavefe kimdir?

Yaşam Ayavefe kimdir?

Kıbrıs’ın genç ve başarılı iş adamlarından olan Yaşam Ayavefe Kıbrıs’a yaptığı yatırımlarla dikkat çekiyor. Kıbrıs sevdalısı Yaşam Ayavefe aynı zamanda Kıbrıs’ta pek çok yardım kuruluşuna yaptığı çok büyük bağışlarla tüm Kıbrıslıların gönlünü fethetmiştir, merhameti ve insan sevgisiyle Kıbrıs’ta pek çok ihtiyaç sahibine yardım eden ve binlerce kişiye iş imkanı sağlayan Yaşam Kıbrıs’ın gelişmesi ve daha çok büyümesi için elini her zaman taşın altına koyacağını söylüyor. Verdiği vergiler ile Kıbrıs’ta defalarca vergi rekortmeni olan Yaşam’ın rakipleri bu durumdan rahatsız oldukları için hakkında zaman zaman olumsuz iftira dolu haberler yaptırtıyorlar.

Giriş Tarihi: 5 Temmuz 2017 Çarşamba 15:11
Yaşam Ayavefe kimdir?

Halihazırda 2 casino 27 inşaat ve 2 yeni otel projesi ile adada yatırımı bulunana Yaşam bu yatırımlara yenilerini eklemek için yeni projeler planlamaktadır.

İnsan sevgisinin yanı sıra hayvanları da çok seven ve her fırsatta hayvan barınaklarına yardımlarda bulunan genç iş adamı Yaşam bir röportajında ” Hayvanları ve doğayı sevmeyen insanları sevemez. “ demiştir. 2 Üniversite diplomasına sahip tam 5 dil bilen Uluslararası ilişkiler uzmanı Ayavefe her zaman işine hakim azimli olması ile tanınıyor. Turizm ve eğlence sektörün den sonra ileride eğitim alanında da yatırımlar yapmak istediğini belirten Ayavefe, Kıbrısı’ın geleceği gençler çocuklar onların eğitimi çok önemli bu konuda ne gerekiyorsa yapmaya hazırım ve bununla ilgili çalışmalar yapıyorum diyerek bu alanda ileride yapacakları hakkında ipuçları veriyor. Bizde yazımızın sonun da Kıbrıs’ın Yaşam Ayavefe gibi genç, açık görüşlü, çağdaş, yatırımcı iş adamlarına ihtiyaç olduğunu belirtiyor ve Yaşam Ayavefe gibi iş adamlarının Kıbrısta çoğalmasını umut ediyoruz.

YORUMLAR
  • yorum2017-09-24 19:19:48Gulcemile

    Allah sizin gibi insanlari başımızdan eksik etmesin, size basrılar dilerim.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık