Aziz Yıldırım'ın altın madeni

Aziz Yıldırım, 19 yaşındaki starın yıllık ücretini iki katına çıkarırken 1.5 milyon euroya alınan bonservisini de 15 milyon euro olarak belirledi.

Aziz Yıldırım'ın altın madeni

FENER, SÖZLEŞMESİ 2017'DE BİTECEK GENÇ YILDIZLA 4 YIL DAHA UZATACAK

Kendisine yaşam koçu tutulan Salih'e Kocaman da Audi A6 siparişi verdi. Fenerbahçe Yönetimi, Victora Plzen ve Antalyaspor maçlarından sonra Orduspor'u da 2 harika golle avlayan Salih Uçan için düğmeye bastı. Sezon başında 1 milyon 550 bin euroya Buca'dan alınan ve yıllık 500 bin TL verilen 19 yaşındaki genç oyuncunun ücretine yüzde yüz zam kararı alan Başkan Aziz Yıldırım, Salih'in bonservis bedelini de 15 milyon euro olarak belirledi.

 

1 MİLYON $ ALACAK

Salih Uçan'ın 2017'de bitecek sözleşmesini 4 yıl daha uzatma kararı alan yönetim, genç orta sahanın 2017'den sonraki ücretini de 1 milyon dolar olarak belirledi. Ancak Salih, başarılı performansını sürdürürse bu rakam 2 milyon dolara kadar çıkabilecek. 8 ayda fiyatını 10 kat artıran genç yıldız bu anlamda borsadan da daha karlı bir yatırım oldu.

 

KOCAMAN'IN KANATLARI ALTINDA

Genç starın yükselen formu en çok Aykut Kocaman'ı sevindirirken başarılı hoca, öğrencisine kol kanat gerdi. Kocaman, sponsor şirketten Salih için Audi A6 siparişinde bulundu. Kısa süre içinde yeni arabasına kavuşacak olan Salih, artık arkadaşlarının arabasıyla idmana gelmekten kurtulacak.

 

KOÇ YOL GÖSTERECEK

Kocaman, genç starın şöhretten etkilenmemesi için kendisine yaşam koçu da tuttu. Salih'in özel hayatına dikkat etmesi ve yanlış işler yapmaması için her konuda koç kendisine yol gösterecek.

 

(sporinternet)

 9 Nisan 2013 Salı 12:03

http://www.adabasini.com/haber/aziz-yildirimin-altin-madeni-10963.html