Çimendağ: Ekstra çalışmıyoruz

Son haftalarda aldığı sonuçlar ve oynadığı güzel futbol ile puanlar toplayan Gençlik Gücü, Cumartesi günü oynayacağı Çetinkaya maçının hazırlıklarını bugün yapacağı idman ile tamamlayacak.

Çimendağ: Ekstra çalışmıyoruz

Yeşil beyazlı ekipte bu önemli karşılaşma öncesinde Samuel’in sakatlığı yanında önceki gün yapılan idmanda sakatlanan Özgür Ongun’un durumu da teknik heyeti kara kara düşündürüyor.


Puan kaybı yaşamak istemiyoruz


Gençlik Gücü Teknik Direktörü Halil Çimendağ, hayati önem arz eden haftaların oynandığını belirterek Çetinkaya önünde puan kaybı yaşamak istemediklerini söyledi. Çimendağ, Çetinkaya’nın lider ve potansiyeli olan bir takım olduğunu hatırlatarak fakat Gençlik Gücü olarak bu maça da diğer karşılaşmalara nasıl hazırlanıyorlarsa öyle hazırlandıklarını vurguladı. Çimendağ; “ekstra bir durum söz konusu değildir. Ayaklarımızı yere basarak oynayacağız” dedi. Teknik Direktör Halil Çimendağ, sakatlıkları bulunan Samuel ve Özgür’ün durumlarının kendisini üzdüğünü belirterek onlar oynamayacaksa eldeki mevcut kadrodan başka tercih yapıp sahaya çıkacaklarını ifade etti.


Gençlik Gücü olarak play out dışında kalmanın hesaplarını yaptıklarını ve ligin sonunda hedeflerine varmak istediklerini söyleyen Halil Çimendağ, “puan veya puanlar almak istiyoruz ve bunu başaracak futbolu takımım oynuyor” dedi.

 11 Nisan 2013 Perşembe 09:24

http://www.adabasini.com/haber/cimendag-ekstra-calismiyoruz-11084.html