Ogan: Dikkatimizi lige çevirdik

Mağusa Türk Gücü, Kıbrıs Kupası yarı final maçında Lapta’yı 1-0 yenerek 10 yıl sonra yeniden finale kaldı. Kupada son şampiyonluğunu 1987 yılında Yalova karşısında 3-3 ve 1-0 sonuçla kazanarak elde eden Mağusa Türk Gücü, 2003 yılında finalde karşılaştığı Yenicami’ye mağlup olarak kupayı alamamıştı.

Ogan: Dikkatimizi lige çevirdik

Kupada finale kaldıklarından dolayı çok mutlu olduklarını belirten Teknik Direktör Ahmet Ogan, ligde bulundukları konum itibariyle maçtan sonra tamamen ligi düşünmeye başladıklarını belirterek amaçlarının hafta sonu Yenicami maçından puan çıkararak nefes almak olduğunu belirtti.


“Puan almalıyız”


Şu an itibariyle artık lig maçlarını düşünmeye başladıklarını söyleyen Ogan, hafta sonu karşılaşacakları Yenicami maçının zor geçeceğini kaydetti. Yenicami’nin şampiyonluk yolunda ilerlemesi için mutlak galibiyetle ayrılması gerektiği bir maç olduğunun bilinci içerisinde olduklarını ifade eden Ogan, bu maçtan galip geleceklerine inandıklarını belirtti. Son haftalarda kaybettikleri puanlarla kredilerinin tükendiğini aktaran Ogan, takımda sakat veya cezalı oyuncularının bulunmadığını sözlerine ekledi.

 12 Nisan 2013 Cuma 09:55

http://www.adabasini.com/haber/ogan-dikkatimizi-lige-cevirdik-11114.html