Klarnet eşliğinde göbek attı

Candan Erçetin, Kıbrıs konserinde yine kendinden geçti.

Klarnet eşliğinde göbek attı

Murat OBENLER

 

Türkiye’nin önemli sanatçılarından Candan Erçetin, özel orkestrası eşliğinde sahne aldığı Cratos Otel’de hem coştu hem de coşturdu.


Balkanlardan Trakya’ya, Ege’den Doğu Anadolu’ya, Karadeniz’den Akdeniz’e hatta Fransa’ya kadar geniş bir coğrafyaya ait şarkıları hayranlarıyla paylaşan Candan Erçetin, sahnede kaldığı iki saatlik sürede Fransızca, Rumca ve Türk dilinin bölgesel şivelerine hakimiyeti ile seslendirdiği parçalarla herkesten tam not aldı.


Hayranlarıyla Kıbrıs’ta buluşmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Erçetin “Sanırım yakın bir zamanda yine bu sahnelerde sizlerle buluşacağım” dedi.

 

Göbek attı


Kendi parçalarını da sevenleriyle paylaşan Erçetin, konserinin ikinci yarısına yalınayak çıkarak hareketli parçalarında bol bol dans etti. Klarnet eşliğinde de göbek atan Erçetin, hayranlarını da kendinden geçirdi.


Herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutlayan Erçetin, 23 Nisan için söylediği “Bir Başkadır Benim Memleketim” şarkısı dakikalarca ayakta alkışlanırken salonun hep beraber şarkıyı söylemesi de gecenin dikkat çeken olaylarındandı.

 22 Nisan 2013 Pazartesi 09:20

http://www.adabasini.com/haber/klarnet-esliginde-gobek-atti-11555.html