Girne Amerikan Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü'nden çalıştay

Girne Amerikan Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü 29 nisan Pazartesi günü ‘1974’ten 2013’e Kıbrıs sorunu ve Doğu Akdeniz enerji güvenliği’ konulu bir çalıştay gerçekleştirecek.

Girne Amerikan Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü'nden çalıştay

Kulüp başkanı Mehmet GÜLDAL organizasyonla ilgili çeşitli detaylar verdi.Mehmet GÜLDAL Çalıştaya birçok önemli ismin katılacağını belirten Mehmet GÜLDAL amaçlarının öğrencilerde bir farkındalık yaratmak ve Kıbrıs sorununa ilgi çekmek olduğunu belirtti. Cumhurbaşkanı EROĞLU’nun açılış konuşmasıyla katılacağı organizasyonda 1974 sürecinde Lefkoşa’da diplomat olan emekli büyükelçi eski milletvekili Onur ÖYMEN , TBMM KKTC dostluk dostluk gurubu başkanı Adalet ve Kalkınma Partisi Malatya Millekvekili Ömer Faruk ÖZ , Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı Cem TOKER , Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Haydar AKAR ‘ın katılacağını belirten GÜLDAL Çalıştayın tüm gün devam edeceğini bildirdi.

 

Çalıştay Programı

 

09.30 KKTC Cumhurbaşkanı Dr. Derviş EROĞLU açılış konuşması

10.00 Onur ÖYMEN söyleşisi

11.30 Ömer Faruk ÖZ söyleşisi

14.00 Haydar AKAR söyleşisi

16.00 Cem TOKER söyleşisi

17.30 Kapanış Töreni

 

Girne Haber Ajansı (GHA)24 Nisan 2013 Çarşamba 22:16

http://www.adabasini.com/haber/girne-amerikan-universitesi-siyaset-bilimi-ve-uluslararasi-iliskiler-kulubunden-calistay-11668.html