İpad de Fotoğraf Düzenlemek Mümkün

Adobe uygulamalarından biri olan Lightroom artık İped de. Lightroom da fotoğraf düzenleme yaparken aynı zamanda fotoğrafa çeşitli efeklerde ekleme fırsatı sunuyor.

İpad de Fotoğraf Düzenlemek Mümkün

Fotoğrafçıların en kullandığı programlardan olan Adobe Lightroom'u İpadlere uygun hale getirerek Appstore de paylaştı..Uygulamanın İOS sürümü bedava olarak kullanıcılar indirebilirler.

Fotoğrafçıların en kullandığı programlardan olan Adobe Lightroom'u İpadlere uygun hale getirerek Appstore de paylaştı.Uygulamanın İOS sürümü bedava olarak kullanıcılar indirebilirler.


Fotoğraf üzerinde çeşitli düzenlemeler yapılabilen uygulamada aynı zamanda değişik efeklerde bulunmaktadır.Lightroom Mobile, iOS 7 ve sonrasında çalışır durumda olacak, bununla birlikte iPad uygulaması masaüstündeki Lightroom yazılımı ile paralel çalışabiliyor. Böylece fotoğraflar hızlıca iPad’e senkronize olabiliyor. Uygulamanın özellikle fotoğraf stüdyosu gibi ortamlarda kullanılması ve fotoğrafların seçilmesini büyük oranda kolaylaştırıyor.9 Nisan 2014 Çarşamba 15:31

http://www.adabasini.com/haber/ipad-de-fotograf-duzenlemek-mumkun-164903.html