Ana Sayfa Yurt Yeni araçlara tepki

Yeni araçlara tepki

Polise yeni araçlar, “tasarruf bu mu” tepkisi.

Giriş Tarihi: 9 Kasım 2012 Cuma 09:26
Yeni araçlara tepki

Polise alınan yeni, son model, pahalı araçlar yurttaşların hem ilgisini, hem de tepkisini çekti!


“Ülkede bu kadar ciddi bir ekonomik kriz yaşanırken, polise, en pahalı araçların tercih edilmesi, toplumla dalga geçmektir” diyen çok sayıdaki okur, dün gün boyunca YENİDÜZEN’i aradı.


Özellikle Lefkoşalı yurttaşlar, “Lefkoşa Türk Belediyesi battı, esnaf siftah yapmıyor, yurttaştan tasarruf isteniyor, peki aynı tasarrufu ülkeyi yönetenler niye yapmıyor” sorularını yönetti.


Polise yapılan yeni araç alımlarının hangi bütçe ya da kaynaktan yapıldığı, bu amaçla ne kadar para harcandığı resmi makamlarca açıklanmadı.

 

 

YORUMLAR
  • yorum2015-05-22 12:57:42olk kkcwj

    devlet kdv ötv almadan direk kendisi getirdiği için maliyet yarı fiyatına düşüyor ayrıca polise iyi araçlar lazım adamlar karda kışta görev yapıyo onlara 4x4 dacia verecek halin yok çünkü hırsızı çakalı kopuğu serserisi en kral arabalrara biniyo ve polisin onlara yetişebilmesi lazım ayrıca polis araçları n az on yıl kullanılır bu yasadır ve sabah akşam kullanılır gündüz gündüzcüler gece gececiler tasarruf diye dacia 4*4 verirsen beşinci yılında bozulmaya başlar arba olmadan polis işini yapamaz inanın hiç masraf değil nokta

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık